Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Law'ın kılıcının bir seviyesi var mıydı unuttum hatırlayan yazsın lütfen.
yok lanetli kılıç gibi bir şey diyor Oda, bir seviyesi yok diye hatırlıyorum hatta novelde Wolf adlı biri Law'a meyve yeteniğiyle uyumlu bir kılıç veriyor kılıcını değiştirmemişse kikoku'dur muhtemelen

Bir sonraki bölümde şelaleden düşen Luffy, law ve kid tayfaları ve gemileriyle birlikte parçalanıp ölseler seri efsane devam etmez miydi? Bir sonraki bölüm herkes n’olacak şimdi diye düşünür dururdu. Bildiğin seviye atlardı seri.
Efsane olur muydu bilmem ama gideceği istikametten daha düzgün bir son olacağına eminim.

He canım he istersen Opu baştan yazalım. Senaryo senden çıksın. Sen böyle şeylere girersen bunun çıkışı olmaz. Bunu önce bil.

Fabrika vardı Rosa'da kapiş. Kaido'nun gücünü de azaltmaktı maksat bir yandan. Hem Cora için Doffy'i aradan çıkarmak istedi hemde sonrasında çıkacak kaosu görüp D.ye götürecek ne olursa onun peşine düşmek istedi. Evde olsam panel panel atardım her yazdığımı. Şeklini orta parmakla Doffy'e de yaptı. Her yerde yapar o sen merak etme.
Sen zooyu bulamazlar dedin sana başka yoldan bulunabileceğini gösterdim jack üzerinden yani low o kadar elzem değildi.Dofu indirmek için lowa gerek yoktu zaten bizim tayfa gelse çok rahat indirirdi.Bu gereksiz lowu peşimize taktı işte tuttu diye hepsi bu.

Hadi diğer gemileri anlarım da bizimkiler Coup De Burst müptelası bir tayfa. Yani yüksekten düşmeye alışık olmaları lazım.

Sen zooyu bulamazlar dedin sana başka yoldan bulunabileceğini gösterdim jack üzerinden yani low o kadar elzem değildi.Dofu indirmek için lowa gerek yoktu zaten bizim tayfa gelse çok rahat indirirdi.Bu gereksiz lowu peşimize taktı işte tuttu diye hepsi bu.
Jack'mi gösterecekti yolu yapma. Dediğim şey oluyor bu. Baştan Op yazmak. O zaman dönelim Ace,Cora yaşatalım senaryo bulunur nasılsa. Gıcık oluyorsun sevmiyorsun diye boş yapma.

Doffy ile Law'ın hikayesi vardı. Gelmiş bizimkiler yeterdi diyorsun. Harbi boşsun. Law seri için önemli bir karakter, Oda'da söyledi ama senin kafan basmaz anlamaya.

Jack'mi gösterecekti yolu yapma. Dediğim şey oluyor bu. Baştan Op yazmak. O zaman dönelim Ace yaşatalım hadi. Gıcık oluyorsun sevmiyorsun diye boş yapma.

Doffy ile Law'ın hikayesi vardı. Gelmiş bizimkiler yeterdi diyorsun. Harbi boşsun. Law seri için önemli bir karakter, Oda'da söyledi ama senin kafan basmaz anlamaya.
Boş yapıyorsam kendi kendime yaparım sanane? Ne alıntılayıp cevap yazıyorsun sanki lowun tr şubesi gibi.Jack mi göstercekti diyor.Jack nasıl bulduysa bizimkilerde öyle bulurdu bu kadar basit.Sanki bi tek low eziğinde vardı.Senin kafanın bastığı yerde bizimki rahat basar kafanı takma sen bunlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık