Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum Mihawk Buggy'nin ayakçısı muhabbeti komik. Dönen billur da komik. Keza bunlar makara muhabbetidir zaten. İnsanlar Mihawk'ın Buggy'nin botlarını yalayıp gemisine paspas çekmesini beklemiyor. Sen ittifak muhabbeti gerçekse bunlar bir yerde denkleşip ittifak yapmışsa sana göre bu Mihawk'a eksi yazar mı yazmaz mı samimice onu söyle. Gerisi tıraş. Tıraşa çok tutunma.
Mihawk ne cevap verdi bilmiyorum. Ama ben de kendimce cevap vereyim

Yazmaz

Şimdi hafızaları zorlayalım, Marineford savaşına dönelim.

Savaş sırasında Buggy WB'nin kellesini alacağım diyordu.

WB ne yaptı? Oooo küçük adam güçlü ama şimdilik birlikte savaşalım sonra bakarız dedi. Birnevi orada kısıtlı bir zaman için bile olsa aynı tarafa geçtiler.

WB ise bu durumu Buggy'i salla ama yanındaki adamlar bize yanlamazlarsa sıkıntı yaratabilirler şeklinde açıkladı.

Şimdi düşün ki Buggy shici oldu. Koskocaman yonkou, sırf Impel Down kaçakları yüzünden 2 sene önce Buggy'nin suyuna gitti. Tekrarlıyorum bu shici olmasından, muhtemelen 2 senede kadroyu genişletmesinden önceydi. Dünyanın en güçlğ adamı ve o zaman söylenene göre dünyanın en güçlü tayfasının sahibi.

Şimdi bir de Mihawk var. En iyi senaryoda bile WB kadar güçlü değil. Tayfası yok. Bu durumda kendisi zayıf bile olsa güçlü bir ekip toplamış Buggy ile hareket etmesi neden absürt olsun ki?

Ayrıca ittifaka denkleşmek şeklinde bakmak da bence doğru değil. İttifak olanların illa denk olmasına gerek yok. Hawkins, Kid'in yancısından yedi ayarı. Luffy ve diğer ortakları arasındaki fark hakeza ortada.

Mihawk'ın One Piece evreninde bir Shanks ağırlığı yokmuş demek. Buggy'nin adamı olmaya yakıştırdıysa hükümet bu adam hiç kudretini gösterememiş demektir...
Roger, Shiki, Shanks, Teach, Luffy, Kaido, Bm ve Wb'nin One Piece evreninde Buggy kadar ağırlıkları varmış demek. Buggy ile eşit statüde olmaya yakıştırdıysa hükümet bu adamlar hiç kudretini gösterememiş demektir...

Kaynak: Kuroro'nun muazzam zekasıyla ortaya koyduğu efsanevi yorum.

La fake haber fake. Shanks ve Buggy'nin ismi de aynı yerde anılıyor. Buggy de Yonko oldu olm. Şimdi Teach, Shanks ve Luffy'nin seviyesi birden dibe mi düştü?
Ben de onu umuyorum ya zaten. İlk yazdığım mesajda değindiğim nokta da bu ama henüz açığa çıkmadı gerçekler. Altın çamura batsa da altındır hesabı. İsmi geçen karakterlerin güçleri ya da seviyeleri hasar almadı ama biz okuyucular için itibarları hasar aldı. Buggy buradaki çamur biz okuyucular için.

Roger, Shiki, Shanks, Teach, Luffy, Kaido, Bm ve Wb'nin One Piece evreninde Buggy kadar ağırlıkları varmış demek. Buggy ile eşit statüde olmaya yakıştırdıysa hükümet bu adamlar hiç kudretini gösterememiş demektir...

Kaynak: Kuroro'nun muazzam zekasıyla ortaya koyduğu efsanevi yorum.
Buggy'nin rastlantılar silsilesi yüzünden olduğundan güçlü biri sanılıp imparatorluk konumuna getirilmesi ayrı, Mihawk'ın evrende Kaido ve Shanks gibi efsane isimlerle benzer bir iz bırakamadığı için imparator sağ kolu olmaya layık görülmesi ayrı olaylar. Bu iki olayın arasındaki farkı anlamıyorsan benim zekamın muazzam olduğunu düşünmen çok normal evet. Bir daha da daha neyi okuduğunu anlamadan kendi çapında laf atıp birini küçük düşürmeye çalışma. ;)

Ben de onu umuyorum ya zaten. İlk yazdığım mesajda değindiğim nokta da bu ama henüz açığa çıkmadı gerçekler. Altın çamura batsa da altındır hesabı. İsmi geçen karakterlerin güçleri ya da seviyeleri hasar almadı ama biz okuyucular için itibarları hasar aldı. Buggy buradaki çamur biz okuyucular için.
Kardeşim trollük bu. Bkz; Buggy yonko oldu. Şimdi yonkonolan herkes tü kaka mı oldu?

Sizinle ikili iletişimimiz yok ama sizin kadar olmasa da ben de yeni bir üye değilim. Siz, gözlemlediğim kadarıyla, rahmetli Cüneyt Arkın'ın Yıkılmayan Adam filmindeki Yıkılmayan Adamsınız. Size çok vurdu Oda karakter üzerinden ama size bir şey olacağını sanmıyorum.
Kısa zamanda çok fazla tanımışsınız, çok fazla... :artiz:
First Time diye Sanji fanı capsi vardı geçen, o iyiydi. :d
O capsi atar mısın
Yav bırak sen de. Sen, Sanji ve Drake birlikte bile anca Queen alır diyordun. Karakteri daha da öldürüyordun sen :oleyo2:
Hala da diyorum, Queen, Drake ve Sanji ölmedi ya. Sanji de Wano'dan ayrılmadı?

Buggy'nin rastlantılar silsilesi yüzünden olduğundan güçlü biri sanılıp imparatorluk konumuna getirilmesi ayrı, Mihawk'ın evrende Kaido ve Shanks gibi efsane isimlerle benzer bir iz bırakamadığı için imparator sağ kolu olmaya layık görülmesi ayrı olaylar. Bu iki olayın arasındaki farkı anlamıyorsan benim zekamın muazzam olduğunu düşünmen çok normal evet. Bir daha da daha neyi okuduğunu anlamadan kendi çapında laf atıp birini küçük düşürmeye çalışma. ;)
Sana göre Buggy'nin Shanks ağırlığı var o zaman. Böyle devam et kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık