Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm yorumlarında Nihat Genç agresifliği var.

Tartışma nerede başlamış, nereye varmış, ucu bucağı anlaşılmıyor yemin ediyorum. Takip edilecek gibi değil. 🙂

Onu zaten yapıyor yıllardır o koca kılıç nasıl sırtında duruyor o kılıç sırtındayken nasıl oturuyor bunlar hep gösterinin sırları :ehe:
Mihawk o kılıcı sırtından nasıl çekebiliyor diye tartışılan bir konu vardı vakti zamanında burada biliyor muydun dostum? Resimler ve farklı açılarla böyle bir şeyin mümkün olmadığına karar kılınmıştı. Sonuç olarak o kılıç meyve yemiş denildi kapandı mevzu.

Mihawk o kılıcı sırtından nasıl çekebiliyor diye tartışılan bir konu vardı vakti zamanında burada biliyor muydun dostum? Resimler ve farklı açılarla böyle bir şeyin mümkün olmadığına karar kılınmıştı. Sonuç olarak o kılıç meyve yemiş denildi kapandı mevzu.
Vardı bi mevzu burda zaten ama tam hakim değilim konuya zaten ordan aklıma geldi :D

Tartışılan bu seride bence en gereksiz şeydi, diğeri de Enel'in meyvesinin voltajları.

İyi güldük eğlendik ama ilerideki bölümlerde, Mihawk ile ilgili haberlerin yalan ya da gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkarsa, Mihawk ve kılıç sevdalılarının şu tarz bir infaz gerçekleştirmesini bekliyorum forumda. Kan gövdeyi götürür umarım🙏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık