Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral o kadar etkilemez, Issho'nun da kötü olayları var, ilk değil. Kid konusuna bir şey diyemedim. Baya kötüydü herif. Yüklenmişseler hak etmişindir :gamyon:
Bu adam tırsttı direkt, güçsüz olsa neyse, tırsması çizdi karizmayı. Bir de tam kuduruk it çıktı. Issho böyle bir adam değil. En kötüsü Aramaki nedir necidir bilmiyorduk Almanya’daki akraba kadar alakamız vardı, geldi sıçtı amiral karizmasının içine.

Bu adam tırsttı direkt, güçsüz olsa neyse, tırsması çizdi karizmayı. Bir de tam kuduruk it çıktı. Isshı böyle bir adam değil. En kötüsü Aramaki nedir necidir bilmiyorduk Almanya’daki akraba kadar alakamız vardı, geldi sıçtı amiral karizmasının içine.
Kör kafes ittirdi ya, halkın üzerine meteor fırlattı, tamam bu da kötü ama Issho'da zaten bir çatlak alınmıştı, ilk değil. Bunun çenesi çok, icraati fazla yine. Bu ikisi denizci değil zaten, denizci lobine zarar vermez.

Kör kafes ittirdi ya, halkın üzerine meteor fırlattı, tamam bu da kötü ama Issho'da zaten bir çatlak alınmıştı, ilk değil. Bunun çenesi çok, icraati fazla yine. Bu ikisi denizci değil zaten, denizci lobine zarar vermez.
Ben Fuji’yi seviyorum yav o trollemeler her karakterde olur bence kötü duruma düşürmez. Aramaki’yi de sevdim ama korsan olsa daha iyi olurdu amirale oturmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 72)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık