Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte Mihawk'la işbirliği yaptığı için yonko oldu muhtemelen Buggy.Mihawk bu saatten sonra bu çocuğun arkasında ben varım dediyse Buggy'i yonko ilan etmiştir hükümet.

Milletin yerlere vurduğu Buggy direkt şovla başladı , herkesin şöyle güçlü böyle orman tanrısı dediği Aramaki'yi 8 yaşında çocuk yaktı , Yamato uçurdu , Shanks tek haki salınımıyla kaçırdı. Amiral balonu tam gaz patlamaya devam.

Mihawk bu işten tek bir şekilde sıyrılabilir.

Buggy şuana kadar Roger'ın verdiği görevden dolayı rol yapıyordur ve aslında Shanks'a eşit falandır.

Bunun olma ihtimali de 1/36729292827272637272828929292 ama fanlar, onu da diyim.

Crocodile'ın seviyesi yeni dünyada baya yükselmiştir, Mihawk'tan ayrıca bahsetmediklerine göre, Crocodile'ın katkısını çok yüksek bekliyorum.

Weevil varsa Croco'nun seviyesini çok yükseltmeye gerek yok, ancak yoksa yeni dünyada Crocodile baya güçlenmiş çıkabilir. Supernovalar bile nereden nereye geldi.

Ayrıca Urouge, Bonney vesaire falan vardı, bunlarda katılmış olabilir, seride bir işe yaramıyorlar Buggy bunları iyi yönlendirir.

Çok saçma ya 3 iyi yonko var seride. Bunun dışında süpernovalarin 2 rakip olacak kişiside iyiler diğerleri de iyiler. Amiraller arasından iyi olanlar yarı yarıya.
Olabilecekleri o kadar tahmin edebiliyorum ki şuan. Hükümet robot basacak bizimkiler robotlarla kapışacak.
Hani hem adamda öldürmemiş olacak Oda yazarken. Korsanlar robotları devirecek 🤢🤢🤢🤢🤢🤢

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık