Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@carpe d. em
@Aiden
Yine hikâye anlatmaya başladınız yok şöyle yok böyle diye. Oda'dan fazla hikâye yaşıyorsunuz biraz gerçekler arkadaşlar. Seriye dönün... :D

Ölümüne ağladığı ve bağlantı olduğuna dair teoriler görmüştüm.

Orada yaş olarak Crocodile tanınan biri söylenenler kadarıyla. Yani "sır" denilen şeyi mantıken fazla kişinin bilmemesi lazım ama bu olay o durumu bozuyor.

La öyle deniyor işte, grup oluşturmuşlar deniyor. Sana da bir şey beğendiremiyoruz. :D
Yamatoya da Kaidonun oğlu deniliyordu.
Babası Crocoru erkek gibi yetiştirmiştir. O da ivankovu görünce erkek olmuş olabilir. Olmayacak şeey değil
bahsedilen oyunu referansı da gayet kuvvetli bir argüman

Dostum 4 yıl Allah'ın belası ırgat dramı okuduk ve Kaido ölmemişse bunca dramın üstüne ana avrat küfür yemiş gibi kalırız ortada. Oden gibi magmada kaynayarak öldü ve can verdi işte o çıkan hayvanat BM'dir.
O da olur. Son anda Roger'i düşünürken bir şey fark ettiydi zaten.

Dediğim gibi yeni, eski yonkoular, tüm shichibukailer ve tüm supernovalar One Piece arayışına girerlerse iyi olur. Şanksu ateşi yaktı ve işareti verdi

Mihawk'ın iki gram keyfi vardı. Tek başına takılıyordu adasında. Şarap içerken babunlarına muz veriyor, arada da takasına atlayıp dolaşıyordu. Büyük güçleri rahatsız ettiği de dünyayı sorguladığı da yoktu AMA Oda, bu kadarcık mutluluğu bile çok gördü Mihawk'a.
Kim kimin adamı olmuş, bunu tartışmanın anlamı yok bana kalırsa. Buggy ile gerçek anlamda, şakasız ittifak kuran ya da Buggy'nin herhangi bir fikrine değer veren birinin savunulacak tarafı yok maalesef. Hala, bir ümittir diyerek detaylı spoilerı bekliyorum. Belki durum bundan farklıdır diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık