Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056: Çapraz Birlik

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 130 41.1%
  • Orta

Kullanılan: 92 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 94 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    316
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'a bez de dedin ya valla senden korkulur Mike.
Ayrıca @Sir Crocodile
Google görsellerde şöyle bir şey buldum
Yanlış hatırlamıyorsam bu ablanın 3 çocuğu var ve eşi genç yaşta vefat etti. Çocuklarına bakmak için dondurmacılığı öğrendi ve Alaçam'da epey meşhur. Ben bir kaç defa gidip dondurma aldım bu abladan. Gayet lezzetli, tavsiye ederim.

Yanlış hatırlamıyorsam bu ablanın 3 çocuğu var ve eşi genç yaşta vefat etti. Çocuklarına bakmak için dondurmacılığı öğrendi ve Alaçam'da epey meşhur. Ben bir kaç defa gidip dondurma aldım bu abladan. Gayet lezzetli, tavsiye ederim.
Alaçam neresi bir öğrenmem ve oraya gitmeye karar vermem ve daha da önemlisi bir yerden para bulmam gerekiyor ama şimdilik aklımda bulunsun.
Sizin muhabbette adı geçince merak edip baktıydım googledan.

''İstisnalar kaideyi bozmaz'' diye bir laf var bilir misin? Gazetede yazmıyor bak okusan inanırdın ama söylenir bu genelde... :hhh:

Mihawk'a bez de dedin ya valla senden korkulur Mike.
Ayrıca @Sir Crocodile
Google görsellerde şöyle bir şey buldum
Ben Alaçam'a giderim arada, özellikle et mekanları iyi. Fakat ben görmedim burayı, yemedim de. Dediğim gibi Samsunda ilçelerinde bile dondurma ''Bafra dondurması'' diye satılır. Zaten çok dondurmacı var böyle...

Abla kendince farklı bir metod uyguladıysa bilmiyorum. Bir daha ki gidişimde bakarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık