Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beckman, Kizaru'yu eleğe çevirirmiş demek ciddi bir dövüşte. Böyle rezil sahne olamaz. Momo, amiral kızartıyor. Gerçekten yıllardır şu seriyi okuduğuma acıyorum ben artık.

@Ölüm Cerrahı şimdi Alpa biraz abartmış ama hadım olmasa da sünnetsize kız verecek halimiz yok. Sünnetini olsun, Kızılay gönüllüsü olsun sonra artık bakarız. Sünnetçisi de Zoro olmasın malum enma sıkıntılı biraz. Brook halleder o işi.
Bölümün özeti. Olduğu gibi koyuyorum, oynama yok:
Adam saplasa neyse sadece Shanksa değen rüzgar Wanonun yakınından esti Aramakinin paçalardan aktı.

@Ölüm Cerrahı şimdi Alpa biraz abartmış ama hadım olmasa da sünnetsize kız verecek halimiz yok. Sünnetini olsun, Kızılay gönüllüsü olsun sonra artık bakarız. Sünnetçisi de Zoro olmasın malum enma sıkıntılı biraz. Brook halleder o işi.

Adam saplasa neyse sadece Shanksa değen rüzgar Wanonun yakınından esti Aramakinin paçalardan aktı.
Abartıyor sonra beni de yaptığım yorum tarzlarımın dışına çıkarttıyorlar :dd.d Choppera emanet ederim daha iyi doktor en azından işini bilir. Ya da Law kendi kendine sjsjs 🤣

Eminim ki Ryoukugyu 'retcon' yedi.

Bu karakteri böyle tasarlamadı başta, zaten saçı uzun dudak yapısı karartı da farklı biriymiş gibi resmetti. SBS söyleşisi, Doflamingo yorumu, hepsi şu an ki Aramaki için uyumsuz.

Kararını değiştirip böyle bir tip sürdü piyasaya.

Bunu da sırf Momo ve Shanks için yapmış belli ki.

Harcayacak amiral tasarlamış yani.

Abartıyor sonra beni de yaptığım yorum tarzlarımın dışına çıkarttıyorlar :dd.d Choppera emanet ederim daha iyi doktor en azından işini bilir. Ya da Law kendi kendine sjsjs 🤣
Chopper yanlışlıkla o izdivacı geçersiz kılabilir. Çok güven vermiyor. Sanji kıskançlığından öldürür. En güvenilir Brook yine cane. Görmüş, geçirmiş yaşını başını almış. He tabi bir de son zamanlarda atılan bazı görseller doğruysa amiral babası olması eksi yazabilir ama evladını da seçemiyor insan. Aokiji çünkü Brooka saçma bir derecede benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık