Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu law ne ayak lan Robin nerede bu da orada adam bütün sırlara vakıf oldu. Kırmızı ponegliphleri gördü antik silahları buldu. İleride bize kazık atabilir. Im ya da Shanks'in adamı çıkacak muhtemelen. Zaten Marineford'da hayran hayran Shanks'in izlediğinden beri şüpheleniyorum. Luffy'i geliştirsin, yol göstersin diye araya sızmış olabilir. Law olmasa bizimkiler kaidou mu bilirdi? Bu meyvesinin gizli yeteneği de duruyor hala kaidou ya karşı kullanırlar sandım ama Oda unuttu sanırım. Kendi hayatına karşılık ölen birisini diriltebiliyor. Luffy ölünce diriltir sanmıştım. Final savaşında Luffy ölünce kullanacak o zaman.

Tamam bu yüzlerce yıl öncenin olayı ama yani şimdi koskoca ülkede bir kişi bile yok muydu ''aga eyvallah ülkeyi korumak için duvar inşa ediyoruz ama altyapı ve kanalizasyon işini de çözmemiz gerek, ileride sıkıntı olur'' diyen? Hadi Water 7'a Aqua Laguna vuruyordu da o yüzden sular yükseliyordu. Wano bildiğin bilimsizlikten, geri kalmışlıktan, cehaletten sular altında kalmış.
Hak etmişler.

Bu law ne ayak lan Robin nerede bu da orada adam bütün sırlara vakıf oldu. Kırmızı ponegliphleri gördü antik silahları buldu. İleride bize kazık atabilir. Im ya da Shanks'in adamı çıkacak muhtemelen. Zaten Marineford'da hayran hayran Shanks'in izlediğinden beri şüpheleniyorum. Luffy'i geliştirsin, yol göstersin diye araya sızmış olabilir. Law olmasa bizimkiler kaidou mu bilirdi? Bu meyvesinin gizli yeteneği de duruyor hala kaidou ya karşı kullanırlar sandım ama Oda unuttu sanırım. Kendi hayatına karşılık ölen birisini diriltebiliyor. Luffy ölünce diriltir sanmıştım. Final savaşında Luffy ölünce kullanacak o zaman.
Adam 2 yol kitabesini cepledi bile. Bizimkilerden sonraki en büyük Kk adayı. Kid de sağa sola atar yapsın anca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık