Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu odayi hiç anlamadim Sakazuki ne demişti saçma salak işler yapma ryokugyu bu kardeşimiz ne yapti, Luffy,kid,law, ve tayfalari,ve wano gücüyle birlikte kaido,big mom tarafini yenip yonkou ünvani alan korsanlara ben girer alirim kafasini çikarim tarzi racon kesti 2 bölüm sonra shanks haki salınca sizle savaşmaya niyetim yok agam ayaği çekip kayboldu ulan nasi bi tutarsiz karakter çizimi bu sen kaido big momu alan adamların olduğu adaya elini kolunu sallayarak giriyorsun alir çikarim diyorsun,shanks haki salinca kaçiyormusun sokayim böyle çizer aklina bari tutarli yap siz çöplerle uğraşamam daha büyük biri sahne aldi de shanksa doğru harekete geç ne biliyim bi heycan yarat zaten dövüş çizemiyon çizmiyon fark etmez off panel geçirirdi orayi çok saçma momonosuke kim yav lanet gitsin cidden ama son panel çizimini çok beğendim jinbeiyede hak ettiği değer verilmiş ilk 4ü çizmiş ağir toplar sohbet ediyor havasi aldim.Son sayfa iyiydi.

Bir balon daha patlatalım mı ne dersiniz?
Kızıl kafalar ve Yamato'nun hissettiği topukçu amirali Luffygil niye sezmedi diyen kardeşlerimize bölümün son panellerinde cevap geldi malum. Peki topukçu amiral Luffygilin yakınlarda oturup onları izlediğini nasıl sezemedi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık