Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Komutanının gözüne girmek için korsan avlamaya gidersin o sırada Shanks
YENİ ÇAĞDAN BU KADAR MI KORKUYOSUNNN?
O değil de Shanks da Yamato da Luffy'nin reis ile savaşmasını istememiş. Yamato Aramaki için Luffy ve diğerlerini çağıralım demiş. Babası varken Luffy Luffy diyordu sadece. Shanks da Aramaki vs Luffy'yi engellemiş direkt zaten. Reis düşündüğümüzden de güçlü.

• Ryokugyuu Raizou'nun saldırısından etkilenmiş gibi davranıp şaka yapıyormuş. Ardından Ateşgeçirmez Orman adlı bir saldırı ile alevlerden kurtulmuş.
  • Ryokugyuu: Cidden bu kadar belirgin olan güçsüzlüğüne rağmen bir amirali yenebileceğini mi düşündün?
  • Ryokugyuu: Kaido düşmeseydi gelmesine gerek olmadığından bahsetmiş. çünkü düşmanları uzak tutan şey kaidonun saltanatıymış.
  • Ayrıca Ryokugyuu momosukenin çocuksu tavrı ile dalga geçmiş.

Son düzenleme:
Momo savasmasina izin vermediği için yakalanmış Yamato. Sen git ben korumak zorundayım muhabbeti yapmış. Yoksa Yamato 1 vs 1 de günlerce denk gider Aramakiyle. Karıda buz skilli var. Dondurur ormanı. :)
Valla sağ kol üstü seviyesi bir kişi put gibi beklemek yerine kendini savunabilir. Yakalandıktan sonra kurtulamamış. Mom sayesinde kurtulmuş. Günlerce denk gidecek kişi yanında maraba ve Momo varken Luffy ve tayfasından yardım istiyor.

Tehdit etmek için kral hakisini çok yoğun şekilde Ryokugyu'ya gönderdiğinden biraz baş ağrısı yapmış adamda. Ne Momo ne de marabalar böyle bir tepki veriyor mesela.

O kadar ağır spoiler'dan sonra gelen bu spoiler size iyi gelmiş, onu görüyorum. Önceki kadar olmasa da patlamışsınız ama yine, neyin yoklamasını çekeceksin anlamadım. :d
O yalanlandı dedim de @Berkay atladı hemen hayırrr yaralandı falan diye. @Mercury kekledi milleti abuk subuk çevirmiş hep
@Mercury reis yeni çeviri ne zaman geliyor? Amiraller ezilse de son Spoiler'ı merak ediyorum. :utaniyorum:
La orada ne yazıyorsa üç aşağı beş yukarı onu çevirdim işte. Duyan da Aramaki ağır yaralandı kısmını ben ekledim sanacak. :d

O kadar ağır spoiler'dan sonra gelen bu spoiler size iyi gelmiş, onu görüyorum. Önceki kadar olmasa da patlamışsınız ama yine, neyin yoklamasını çekeceksin anlamadım. :d

La orada ne yazıyorsa üç aşağı beş yukarı onu çevirdim işte. Duyan da Aramaki ağır yaralandı kısmını ben ekledim sanacak. :d
Patlayan sen oldub gibi be Mercu :hhh: :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık