Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkō = Amiral demiyor muydun sen, 20 sene eline kılıç almamış yaşlı hâli Kizaru tutuyorsa Yonkō+ falan olması gerek.
Her yonkoyla amiral aynı değil. Amiraller yonko liginde ama bir Shanks Kaido değiller şu an. Ray Bm ve şu anki Bb'den güçlü bence yani amirallerden güçlü belki Aka hariç ki aka'da filo amilrali normal amiral değil.

Amiral balonu çabuk patlamış kınlar ve yamato'ya da takılmazsın. Diyaloglara bakınca bomboş bir karakter olduğu da gözükmekte Nami'nin doğduğu adada Arlong ile çalışan ve finalde can sıkıntısından dövülen denizciyi andırdı bana.

Valla zaman atlaması öncesi 1vs1 lerde tayfayla eşleşen tüm karakterlerde güçlüydü o döneme göre. Zaman atlaması sonrası ise bizimkiler çok üçlendiği için balık adam da da doff arkındada rakipler zayıf kaldı. Wanoda dahada zayıf kaldı. Ama bundan sonra seride zayıf adam çıkmaz sonuçta son savaşa giriliyor yani rakipler ya amiral ya da daha üstü güçte dünya hükümeti elemanları veya karasakal korsanları olucak.
Yok soyle anlatayim dedigin gibi sona geliyor herkes ucuk kacik olabilir ama
iste bunu anlamamiz mumkun olmayabilir. Yani king ve queen en guzel ornek bunlar mi cok zayif zoro sanji mi cok guclu hic dogru duzgun adamlari savastirmadi verdi bizimkilere p. up’i is bitti. Baksan kaido’nun 2 ve 3 numarasi ama adamlar da birak kral hakiyi haki var mi ne duzeyde onu bile anlamak zor.
Ilerdeki rakiplerde de luffy haricindekilerde boyle olabilir demek istiyorum.

Bu spoilerla netlestiki Shanks ve Beckman kimseye merhamet edecek adamlar degiller.Barto sevdiğim karakterdi ama Kid muhtemelen daha azını yaptığı halde kolundan oldu Barto bariz savaş ilanıyla artık hangi uzvunu verir tahmin edemiyorum.

Yok soyle anlatayim dedigin gibi sona geliyor herkes ucuk kacik olabilir ama
iste bunu anlamamiz mumkun olmayabilir. Yani king ve queen en guzel ornek bunlar mi cok zayif zoro sanji mi cok guclu hic dogru duzgun adamlari savastirmadi verdi bizimkilere p. up’i is bitti. Baksan kaido’nun 2 ve 3 numarasi ama adamlar da birak kral hakiyi haki var mi ne duzeyde onu bile anlamak zor.
Ilerdeki rakiplerde de luffy haricindekilerde boyle olabilir demek istiyorum.
Oda zaten vs leri çizmede zayıf hatta tek zayıf olduğu konu. Sanji tekme atar luffy yumruk atar zoro kılıçı kınından çıkarır sokar savaş biter . O yüzden vs lere çok takılma bence. Şu saatten sonra seride herkes geleceği görür herkes ileri düzey silahlanma kullanır yoksa luffyi sanjiyi zoroyu yenecek karakter çıkmaz seride. Sadece katada diye tanıtılan gözlem hakiyi kaido luffy hatta kaidoya hasar verebilmiş zoro killer law kid de kullanabiliyor diye varsaymazsak kaido bunları nasıl görmedide hasar yedi diye düşünür işin içinden çıkamayız.

Yemin ediyorum öngörü başlığına şu metin düşse inanmazdım. Bu kadar olayın tek bölümde olması inanılmaz şaşırtıcı :d Oda gaza bastı heralde

Sakazuki'yi boş ver. Tayfada gözlem hakisi muhtemel en iyi olan 2 kişi Shanks ve Yasopp Amiralli adaya gidemem hastalığına yakalanmış nedense. Buggy'den geçmiştir, o da Raftel'e gidemiyordu. :D
Ben buradan Aramaki Sakazuk'yi döver diye anladım. :oleyo2:

Şankstanda beklentiyi çok yüksek tuttuk sanırım. Adam one piecein peşine düşebilmek için kaidoyla bm nin ölmesini beklemiş korkudan. Şimdide onları öldüren luffynin karşısına çıkmaya korkuyor güye büyük korsan olunca görüşecekti adam yonko oldu hala triplerde 😂
Adam Roger'dan dolayı ne zaman harekete geçmesi gerektiğini biliyor. Roger bile biz erken gelmişiz oğlana salalım meseleyi diyordu :D

Kutsal Ejder köpeği Aramaki. Hoşt köpek sizin borunuz burada ötmüyor defol git buradan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık