Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece spoiler bile gece uykuya sıratarak dalmama sebep oluyor. Post-arc bölüm gibisi var mı bee....

Keşke bir de şu wanolular araya girmeseydi de Hasır Şapkalar amiral kontenjanında yer açsaydı.

Charlos'u Bonney öldürmeye çalışmış olabilir. Çok ayar olmuştu Kuma'yı öyle görünce. Affedilemez diyor hatta. Yüksek ihtimal o öldürmek istedi fakat Mjosgard'ın kendisiyle nasıl bağlantısı oldu o muamma. Vivi- Shiaroshi tayfasına yardımcı oluyordu bu kutsal ejder.

Shanks'ın triplere gel, olmayan kolunu tutup iç çekiyor, Luffy'e olgunlaşmamış meyve muamelesi yapması da cabası. Aramaki sen ne pislik adammışsın bu ne ya gitti amiral forsu. Neyse ki Sakazuki son sahnede raconu kesmiş, diğerlerini yok edecek en üstün güç olduğunu söyleyerek durumu toparlamış.

Son düzenleme:
Nika olayından sonra seriden umudumu kesmiştim ama Oda hakikaten şiir gibi bölüm çizmiş. Bölümde geçen bütün konuşmalar çok kaliteli geldi bana. Olaylarda son derece merak uyandırıcı ve güzel. Umarım bu şekilde devam eder. Konuşulabilecek çok şey var ama bu bölüm konuşmaların bölümün kendisine saklanmasını hak ediyor bence.

Oda'nın bu samuray sevdası bezdirdi arkadaş. Belli ki Momo çöpünü boş geçmek istemiyor. Çöpler şovunu yaptıktan sonra Ryo bunları tokatlamayacaksa saçma bir senaryo olur, ihtimal vermek istemiyorum. Kaido'ya karşı durduklarında da benzerini yapmışlardı. Ryo amiraller arasında en boş tip olduğunu bu bölüm daha net belli etmiş bu arada, gücü değil kişiliği yüzünden.

Shanks'ın ''Yani bu...'' dedikten sonra lastik meyvesi flashbacki görmemiz şüpheli. Shanks harbiden bu meyve olayını biliyor gibi gözüküyor. Barto konusunda da ''eğer bu sorunu çözmezsek bizim güvenirlilik ne olacak usta?'' demiş. :D Belli ki Luffy'yi karşısına almak istiyor. Savaşa bir şekilde dahil olması güzel.

Sabo'nun 2 amiralin olduğu yerde Kuma'yı alıp kaçması büyük başarı. Ciddi bir savaş dönmemiş olsa bile Sabo'nun güçlü olduğu belliydi zaten, şaşırmadım. Akainu reisin sondaki sözleri çok iyi. Denize bakarken yalpalıyor be.

Bölüm çok iyi. Bu bölümün en büyük eksiği Teach'ti. Onun şovunu daha sonra görürüz artık, boş durmayacağı belli.

Oda'nın bu samuray sevdası bezdirdi arkadaş. Belli ki Momo çöpünü boş geçmek istemiyor. Çöpler şovunu yaptıktan sonra Ryo bunları tokatlamayacaksa saçma bir senaryo olur, ihtimal vermek istemiyorum. Kaido'ya karşı durduklarında da benzerini yapmışlardı. Ryo amiraller arasında en boş tip olduğunu bu bölüm daha net belli etmiş bu arada, gücü değil kişiliği yüzünden.

Shanks'ın ''Yani bu...'' dedikten sonra lastik meyvesi flashbacki görmemiz şüpheli. Shanks harbiden bu meyve olayını biliyor gibi gözüküyor. Barto konusunda da ''eğer bu sorunu çözmezsek bizim güvenirlilik ne olacak usta?'' demiş. :D Belli ki Luffy'yi karşısına almak istiyor. Savaşa bir şekilde dahil olması güzel.

Sabo'nun 2 amiralin olduğu yerde Kuma'yı alıp kaçması büyük başarı. Ciddi bir savaş dönmemiş olsa bile Sabo'nun güçlü olduğu belliydi zaten, şaşırmadım. Akainu reisin sondaki sözleri çok iyi. Denize bakarken yalpalıyor be.

Bölüm çok iyi. Bu bölümün en büyük eksiği Teach'ti. Onun şovunu daha sonra görürüz artık, boş durmayacağı belli.
Teachin peşine düştüğü artık büyük ihtimal mihavk diyebiliriz bence. Sabonun meyve değil, wevil zaten olamaz. Diğer schiler zaten yeterince güçlü değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık