Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kınların hepsi sağlam King'den güçlü mü? 8 tane kök çıkarsın onları da teklesin. Yamato'yu da teklesin hatta sağ kol seviyesi değil mi o da? Geleceği gören amiralin şu saldırıyı yemesi eksi yazar.

Hem Amiral>>>>>sağ kol, hem de Yamato = Sağ kol diyen adamlar hasar yemesi normal ne var ki bunda diyor. Yere pimlemiş herifi.
Adam konuşuyor niye teklesin?
Yamato'ya sağ kol demedim bir kere bile sağ kol+ diyorum. Geleceği görebilir de her an hazır pozisyonda mı beklicek adam?
En güçsüz amiral>sağ kol+>>>sağ kol.
En güçlü canavar Kaido'nun kafasını yere vurdu beklediği saldırıda adam konuşurken araya girip vurmuş düşmesi gayet doğal.

Yamato amiralden güçsüz zaten bana göre. Bir sağ kol, amirale onu yapamazdı ama. Ne Katakuri'de ne Marco'da ne de King'de böyle bir saldırı gücü gördük. Kafasına doğrudan imparator saldırısı yese ölecek tipler bunlar da zaten, savunma açısından da Yamato'dan zayıflar.

Kaidō'ya adam akıllı zarar veren Luffy amiral alır, imparator seviyesine ramak kalmıştır dediğim gibi. Yamato için de amiral bağlamında aynısı söz konusu.
Ustat amiralden zatif diyip amiral alir mi dedin yanlis mi anladim?
Bir de marco, kata falan oyle yonkou saldirisi yese teke gitmezler amirale zarar verirler ama belki yamato kadar etkili olmazlar. Savunma konusunda bilemiyorum marco bu arc patlamis olsa da yamato’nun direkt altina atmayabilirim emin degilim.
Luffy’yi de tekrar soyluyorum ornekleme icin verdim suan teke tekte akainu haric hepsini alir zaten.

Adam konuşuyor niye teklesin?
Yamato'ya sağ kol demedim bir kere bile sağ kol+ diyorum. Geleceği görebilir de her an hazır pozisyonda mi beklicej adam?
En güçsüz amiral>sağ kol+>>>sağ kol.
En güçlü canavar Kaido'nun kafasını yere vurdu beklediği saldırıda adam konuşurken araya girip vurmuş düşmesi gayet doğal.
Evet, amirali yermiyorum ben zaten Yamato'nun saldırısı konusunda. Kaidō da aynı duruma düştü. Karakterin saldırı gücünün hakkı verilmiyor, ona itirazım var.

Adam konuşuyor, niye mi teklesin? Sanırsın Gandhi. Savaşırken konuşuyor adam. Sıkışınca pseudozoan formuna geçmiş, güya konuştuğundan oyalanıyor.

Şu Shanks'in Luffy'i görmek istememesi olayı canımı sıktı artık şu görüşmeyi görmek istiyorum. Sırf muhabbet goygoy olan bölümleri özledim.

Ustat amiralden zatif diyip amiral alir mi dedin yanlis mi anladim?
Bir de marco, kata falan oyle yonkou saldirisi yese teke gitmezler amirale zarar verirler ama belki yamato kadar etkili olmazlar. Savunma konusunda bilemiyorum marco bu arc patlamis olsa da yamato’nun direkt altina atmayabilirim emin degilim.
Luffy’yi de tekrar soyluyorum ornekleme icin verdim suan teke tekte akainu haric hepsini alir zaten.
Bayx sen uyu bence. Amiralden zayıf olan Yamato, amiral alır dediğim uyanış öncesi Luffy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık