Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoo, amirali yeneceği kesin ama.
Luffy’nin guc kiyasini yapmiyorum onu ornek diye verdim. Yamato’nun amirale zarar vermesi ki bilmiyorum ne kadar hasar verdi cok verdigini zannetmem daha amirali aksiyona sokacak belli, yamato’yu amiral yapmaz guclu oldugunu tesciller yani law da big mom’a zarar verdi law yonkou mu? Ayni mantik iste

Aramaki çok pis dayak yiyecek diye yorumladım ben.Kınlardan biraz hasar alıp sinirlenecek sonra birine sağlam bir tane çakacak.Bunu gören Luffy'de uçarak gelip Aramaki'nin ağzına yüzüne vuracak.Belki diğer güçlü kişilerde döver biraz.Ama bu kutsal köpeğinin dayak yiyeceği net bence.

Luffy’nin guc kiyasini yapmiyorum onu ornek diye verdim. Yamato’nun amirale zarar vermesi ki bilmiyorum ne kadar hasar verdi cok verdigini zannetmem daha amirali aksiyona sokacak belli, yamato’yu amiral yapmaz guclu oldugunu tesciller yani law da big mom’a zarar verdi law yonkou mu? Ayni mantik iste
Yamato amiralden güçsüz zaten bana göre. Bir sağ kol, amirale onu yapamazdı ama. Ne Katakuri'de ne Marco'da ne de King'de böyle bir saldırı gücü gördük. Kafasına doğrudan imparator saldırısı yese ölecek tipler bunlar da zaten, savunma açısından da Yamato'dan zayıflar.

Kaidō'ya adam akıllı zarar veren Luffy amiral alır, imparator seviyesine ramak kalmıştır dediğim gibi. Yamato için de amiral bağlamında aynısı söz konusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık