Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece in bleach gibi biteceğini düşünüyorum. Gereksiz karakterlerle uzattıkça uzatıcak ve yıllardır beklediğimiz birçok şey havada kalacak muhtemelen. Bleach takip ederken yıllarca yamamato bekledim, sonuç: Hüsran...
Seri o kadar gereksiz arc yan karakterlerine odaklanıyor ki bir sürü serinin temelini oluşturan şeyler 20 yıldır gizem :oleyo2:

Bleachin yazarı hasta olmuştu ama büyük ihtimal o yüzden öyle bitti.(Kendimizi avutalım)
Bildiğim kadarıyla satışlar çok düşünce bitir diye baskı yapmaya başladılar. Son arcı da uzattıkça uzatınca 3 bölümün var bitir tarzı baskı yaptılar. Tabi bunlar söylenti. Ama aizeni çok çok fazla şişirdi. Sonraki ana düşmanı da aizenden daha güçlü yapmak için iyice saçmaladı vs. Neyse başka konuda tartışırız şimdi spoiler yorum konusunu saptırmayalım :D

Aramaki neden logia olmasın arkadaş. Doğada bulunan madde işte.
Hani oda dese dünya yuvarlak ne saçmalıyor bu moduna gireceksiniz.
Katı logia neden olmasın. Ben toprak logiasi bekliyordum mesela.

Cidden bu yorumunu görmeden bunu düşündüm ama kendi düşüncemde bile mantıklı gelmedi bana

Son düzenleme:
Logianın tek gereksinimi doğada bulunması değil ki. Adam bildiğin ellerinden kök çıkarıyor. Yolda yürürken çeşit çeşit bitkiler yetişiyor. Gördüğümüz tüm logialar tek tip homojen maddelerdi. Hangisine bemziyor bu? Bugün aramakiye logia diyen, yarın jozu aslında logiaydı diyip iki kolla karşımıza diker.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık