Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En çok takipçi burada mı, bilmiyorum. Fakat burası One Piece özel bir yer olduğundan seri bittiğinde kapanması en doğrusu olur. Düşüncem hala bu yönde.
İsim değişikliği şart zaten. Format değişikliği şart mı?

Anime/manga discordları daha popüler olabilir.
Ben discord'dan bilmiyorum anime manga kanalı, varsa önerin, oralara da dadanalım :D

Şimdi bu dediğin facebook'u kapatmak en iyisi olur, tadında bırakalım demek gibi bir şey. İnsanlar buraya anime manga hakkındaki düşüncelerini paylaşmaya geliyor. Hem sizin tortuga çeviri grubunuz da var. Site kapandığında, çeviri işi de bitecek mi?
Facebook alakasız bir örnek olmuş. Forumlar bitti artık, devri de geçti.

Tortuga ile buranın bir ilgisi yok, burası kapansa da orası devam eder.

E. Oda'ya bazen ne kadar sövsek de, One Piece'in kendisine bazen "bitti artık çöp yeaa" desek de, yani tüm olumsuz her şeye rağmen şöyle bir düşününce acayip bir gerçek var ortada. Kimimiz birkaç senedir, kimimiz 10, kimimiz belki 15-20 senedir takip ediyor bu seriyi. Ve bu forumda geçirilen acı tatlı bütün zamanlar.

Sizden ricam bi an şu müziği 60. saniyeye kadar dinlerken kendi hayal gücünüzdeki One Piece'in son sayfasını okuduğunuzu düşünün. Yani bitiyor artık. Bir daha yok. Sırf bunca süre yaşattığı duygular ve buradaki eğlenceli ortamdan dolayı başta E. Oda olmak üzere Smoker ve onun gibi tüm forum yetkili arkadaşlara teşekkür etmek istedim.

Şu müziği dinlerken bir an kendi hayal gücümdeki son panelleri okuduğumu düşündüm de, gözüm doldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık