Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buggy'nin yonkou olayını nasıl yedirdi ama millete. Mantıklıymış gibi yorum yapanlar bile var. Bu adam kesinlikle berbat,iğrenç,saçma şeyler çizsin kesinlikle aslında bak ne güzel diyenler olacaktır.
son yılları çöp olmuş seri.
Buggy'nin Yonkou olması troll. Fakat dayanakları var. Burada "berbat, iğrenç, saçma" gibi senin nezdinde olan konuları sırf birileri beğendi diye onları küçüksemek ne bileyim, doğru değil.

**Buggy'nin yonkou olması "bence" berbat, iğrenç, saçma değil. Beğeniyorum diye bana özel bir yorumun var mı ? Merak ediyorum.

Oda Kid ve Law'ın ödülleri ile Mihawk'a göz kırptı. Yonkou olmadan da 3 Milyar bandında ödülün olabilir gibisinden.

Şimdi asıl olay burada Mihawk kimin yaptığı işten nemalandı?:D Kid ve Law Luffy'den oldu da Mihawk kimden?:D

buggy'nin yonkou olayını nasıl yedirdi ama millete. Mantıklıymış gibi yorum yapanlar bile var. Bu adam kesinlikle berbat,iğrenç,saçma şeyler çizsin kesinlikle aslında bak ne güzel diyenler olacaktır.
son yılları çöp olmuş seri.
Bu kadar ciddi bi konumda trollük yapması yakışmadı seriye. Ama başkalarının dediği gibi dayanakları var.

Kek adası sonrası luffy için bile beşinci imparator denmişti. Buggy’nin gücünü test eden olmadı herkes efsanevi bişey sanıyor bunu. İsim korku ve saygı yaydığı sürece imparator olunabilir.
Adam boşluk dolduruyor zaten. İsim yapmaya çalışan herkesi imparatorlar yutmuş. Bi shicibukai olan buggy rahatça büyümüş. Tam bunu yutacak yonkoular inerken shicibukailiği iptal edilmiş. Senaryo çok buggy’nin lehine ilerledi.

Mihawk'ın ödülü tartışılmaya başlanmışta Luffy, aktif ödüllerde en yüksek değere sahip olup aynı zamanda evrenin en güçlü yaratığı ünvanına sahip Kaido'yu yenmesine rağmen 3 Milyar Belilik bir ödüle sahip oldu.

Yani Mihawk'ın ödülünü çok yüksek beklememek lazım.

Birde bu adam oldukça pasif birisi.Yani aktif olarak savaşıp yendiği güçlü korsan sayısı Luffy'e göre daha azdır.Bu da hükümet nezdinde bu adamı bizim Luffy'den daha az tehlikeli yapacağını düşündüğümden Mihawk'ın ödülünü çok yüksek beklemiyorum.

Bu kadar ciddi bi konumda trollük yapması yakışmadı seriye. Ama başkalarının dediği gibi dayanakları var.

Kek adası sonrası luffy için bile beşinci imparator denmişti. Buggy’nin gücünü test eden olmadı herkes efsanevi bişey sanıyor bunu. İsim korku ve saygı yaydığı sürece imparator olunabilir.
Adam boşluk dolduruyor zaten. İsim yapmaya çalışan herkesi imparatorlar yutmuş. Bi shicibukai olan buggy rahatça büyümüş. Tam bunu yutacak yonkoular inerken shicibukailiği iptal edilmiş. Senaryo çok buggy’nin lehine ilerledi.
Dayanaklar belli noktalarda zayıf bence. Bu seride güçlü karakterler bir bakışta rakibin gücünü anlayabiliyor. Tayfasına katılan kişilerin salak olması lazım veya para için yapıyorlar. Denizcilerin de aynı şekilde salaklık yapıyor olması lazım, indirmesi zor bir adam değil. Oda istese 1 amiralin tüm Buggy oluşumunu yok edeceğini herkes biliyor. Senin de dediğin gibi trollüyor ve komik değil.

Dayanaklar belli noktalarda zayıf bence. Bu seride güçlü karakterler bir bakışta rakibin gücünü anlayabiliyor. Tayfasına katılan kişilerin salak olması lazım veya para için yapıyorlar. Denizcilerin de aynı şekilde salaklık yapıyor olması lazım, indirmesi zor bir adam değil. Oda istese 1 amiralin tüm Buggy oluşumunu yok edeceğini herkes biliyor. Senin de dediğin gibi trollüyor ve komik değil.
Beni rahatsız etmesinin en büyük sebebi bu zaten yoksa hiç laf etmezdim bundan önce. Luffy kedi ve köpeğin gücünü anlayabilmişti. Güçlü biri buggy’i görse anlar hemen sahtekarlığı. Olayı savunduğum yok ama adam bişeylere dayandırmaya çalışmış yani.

Ne yaptı da imparator oldu görmek lazım. Ben sağlam komutanları olduğunu sanmıyorum. Luffy’nin dressrosa’da topladıkları gibi veya wb’nin marineford’a çağırdığı 40 kaptan gibi tipleri toplamıştır buggy. Öyle karakterlere karşı zayıf olduğunu saklayabilir. Ama queen, cracker, king, kata gibi elit komutanlardan bulduysa yazıklar olsun Oda’ya.

Mihawk'ın ödülü tartışılmaya başlanmışta Luffy, aktif ödüllerde en yüksek değere sahip olup aynı zamanda evrenin en güçlü yaratığı ünvanına sahip Kaido'yu yenmesine rağmen 3 Milyar Belilik bir ödüle sahip oldu.

Yani Mihawk'ın ödülünü çok yüksek beklememek lazım.

Birde bu adam oldukça pasif birisi.Yani aktif olarak savaşıp yendiği güçlü korsan sayısı Luffy'e göre daha azdır.Bu da hükümet nezdinde bu adamı bizim Luffy'den daha az tehlikeli yapacağını düşündüğümden Mihawk'ın ödülünü çok yüksek beklemiyorum.
Çok mantık aramamak lazım ödül işinde. Hiçbir şey olmasa bile adamın DEİKU ünvanı var ve şu an seride hala geçerliliğini ve itibarını koruyan tek ünvan bu. Ben de +3 falan beklemiyorum elbette. Zaten öyle bir ödül alması tayfasız biri için muazzam bir olay olurdu. Şu şartlar altında 2.5m yakın bir ödül Mihawk'ı her türlü kurtarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık