Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, Ace doğmadan ölmek için yazılmıştı diyor hala aynı muhabbet. Bak yine yazıyorum son kere. 4 Yıl= Ateş Yumruk 6 Ay (Güzel hatrın için)=Alev İmparator.:D Anlayan anladı çoktan.
Ulan hala Ace-Luffy-Sabo kıyaslaması mı be. İnsan fanı olduğu adamın kardeşlerine dil uzatır mı be. Luffy şu yazdığın mesajları görse lafını geri al diye gatlinge boğardı seni.

Ulan hala Ace-Luffy-Sabo kıyaslaması mı be. İnsan fanı olduğu adamın kardeşlerine dil uzatır mı be. Luffy şu yazdığın mesajları görse lafını geri al diye gatlinge boğardı seni.
Konuyu Ace yaşasa KK olurdu Luffy olamazdı diyen arkadaşlar açtı ben değil. Ayrıca bu muhabbeti bırakın arkadaş vallahi ciddiye alamıyorum sonra.:(

Ben onu bunu bilmem hacı.Demek ki Sabo, Mera Mera no Mi'yi Ace'ten daha iyi kullanıyormuş ki 2 amiralin olduğu yerden Kuma'yı kaçırmayı başarmış.

Sabo'nun ödül şu an 3 Milyardan fazla olmalı. Çünkü şu an Sabo, Kid ve Law'ı geçtim şu an Luffy'den bile daha ön planda dünyada.
Nika gerçeğini dünya bilmiyor. Bilse değil Sabo 7 sülalesi gelse Luffy'nin yanından geçemez.

Şu an dünya tarihinde 800 yıldır eşi benzeri görülmemiş bir canlı var ( Nika)

Shanks bile şu an Luffy'nin yanında sönük kalıyor.

Nika gerçeğini dünya bilmiyor. Bilse değil Sabo 7 sülalesi gelse Luffy'nin yanından geçemez.

Şu an dünya tarihinde 800 yıldır eşi benzeri görülmemiş bir canlı var ( Nika)

Shanks bile şu an Luffy'nin yanında sönük kalıyor.
Bakalım görmek lazım. Bence meyvenin asıl G5 modtaki gücünü kullanmadı hala.

Burada ben daha çok Sabo'nun yaptıkları ile daha ön plana çıktığı resmetmis Oda onu söylüyorum. O yüzden ödülü daha fazla olmalı mantıken.

Ben onu bunu bilmem hacı.Demek ki Sabo, Mera Mera no Mi'yi Ace'ten daha iyi kullanıyormuş ki 2 amiralin olduğu yerden Kuma'yı kaçırmayı başarmış.
Sabo Ace gibi sadece meyvesine güvenerek dövüşmemesinin de etkisi vardır bence bunda. Hakiyle beraber daha temkinli savaşıyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık