Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakalım görmek lazım. Bence meyvenin asıl G5 modtaki gücünü kullanmadı hala.

Burada ben daha çok Sabo'nun yaptıkları ile daha ön plana çıktığı resmetmis Oda onu söylüyorum. O yüzden ödülü daha fazla olmalı mantıken.
Zaten Borsalino Sabo için, onun küçük kardeşi de imparator oldu diyor. Sabo şu an imparator üstü bir itibara sahip gibi bir söylemi var.

Konuyu Ace yaşasa KK olurdu Luffy olamazdı diyen arkadaşlar açtı ben değil. Ayrıca bu muhabbeti bırakın arkadaş vallahi ciddiye alamıyorum sonra.:(
Luffy'nin KK olamayacağını söyleyen seni kızdırmak için demiş. Sen de taklaya iki kere gelip üstüne bir de adamın kardeşlerine laf etmişsin.
Ben Luffy olsam "Çıkarın şunu fan kitlemden" derdim.

Sabo'nun bu bölüm bazı ülkelerde Tanrı gibi görülmeye başlandığı söylendi. Bu sanki bir şeye göz kırpıyor. Ryuma da benzer şekilde kılıç Tanrısı olarak görülmüştü. Bu Sun God, Forest God ve diğerlerinin nasıl ortaya çıktığına dair bir ipucu olabilir.

Sabo devrimci ordusunun ikinci adamı ve en göz önündeki adam konumunda. Ace'ten iyi kullanamıyorsa da kullanacak zaten. Her şeyden önce yaşayacak ve büyük olaylara etki edecek adam. Sabo muhtemelen Entei yaptı ve herkes gördü saldırıyı ve bu şekilde isimlendirildi. Ace bizim gördüğümüz şekliyle bir kere yaptı ve gariban üç beş kişi dışında kimse görmedi. Önem açısından da bakarsak Sabo dünya hükümet ile doğrudan savaştı Ace ile kıyas kabul edilemez yani.

Sakazuki ne biçim devirde filo amirali olmuşum demiş. Bu devri kendi elleriyle yarattı adam.

Wb’yi öldürerek Teach’in önünü açtı. Ace’i öldürerek luffy’nin 2y antrenmanına karar vermesini sağladı. Sabo da “flame emperor” meyvesini aldı.

Sakazuki ne biçim devirde filo amirali olmuşum demiş. Bu devri kendi elleriyle yarattı adam.

Wb’yi öldürerek Teach’in önünü açtı. Ace’i öldürerek luffy’nin 2y antrenmanına karar vermesini sağladı. Sabo da “flame emperor” meyvesini aldı.
Alev imparatoru da neymiş ben alevi yakarım niye dememiş anlamadım. Halbuki yakmışlığı vardı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık