Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054: Alev İmparatoru

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 286 81.9%
  • Orta

Kullanılan: 48 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 15 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu amiral wanoda haki kullanan yok diye haber almış herhalde ufak bir darbe yedi diye kullanılan hakiye şaşırdı partiye gidip kral hakisine sahip onca kişiyi görse partiye maskot olur herhalde. Onu da geçtim Momo Yamatoya buna karışma dedi ne zaman ki Luffy veya yanındakilerden biri bu lafı söylese rakibini yeniyor her ne kadar bu amiral bana vasıfsız ve güçsüz görünse de umarım yazar Momonun alacağı kadar da düşürmez.

Shanks meyvenin peşindeymiş, lastik meyvesi olmadığını biliyor. Joyboy, Nika v.b. ile ilgili her şey biliyor.

O kadar zaman boş boş gezip birden One Piece zamanı demesinin nedeni de Joyboy ve Wano özgürlüğü

Biraz zorlama bir bölüm olmuş sanki:/ Normalde 2-3 bölüm içinde olması gereken şeyler 2-3 saniyede oluyor.
Aramaki bir amirale yakışmayacak şekilde birden bağırıp saldırıyor ve kınlara zorla şov yaptırma amacı falan yani bana baya zorlama geldi bunlar.
Shanks ve Akainu sahneleri dışında bölüm pek hoşuma gitmedi.

15-20 yıl öncesinden bahsediyor. Luffy nin 2 yılda nasıl güçlendiğini hesaba katarsak,geçmişte bunu demeleri normal.
Seride herkes bu tip bir yükseliş yaşamıyor ama bu bir gerçek. Zaten Shanks'ın yakın dönemde Yonkou olması da bunun bir örneği.

Bununla beraber CP9 en iyi dönemini Lucci ile görüyor, bunlar o dönemden de daha zayıf bir topluluk o zaman. Buna rağmen Shanks tayfası bunları ''Uğraştırıcı'' olarak görmüş...
Forumda pek çok kişinin düşüncesi Shanks'ın ve tayfasının geçmişte de belli bir seviyenin üstünde olduğu yönündeydi. Fakat bunları bile uğraştırıcı olarak görmeleri, konuşmaları bunu baltalamış.

hadi bakalım korsanlar yargı dağıttı devrimciler yargı dağıttı sıra sakazukide. amiral şov yapacak geliyor. birileri bu şov için feda edilecek bakalım kimi harcayacaklar matmazel

Seride herkes bu tip bir yükseliş yaşamıyor ama bu bir gerçek. Zaten Shanks'ın yakın dönemde Yonkou olması da bunun bir örneği.

Bununla beraber CP9 en iyi dönemini Lucci ile görüyor, bunlar o dönemden de daha zayıf bir topluluk o zaman. Buna rağmen Shanks tayfası bunları ''Uğraştırıcı'' olarak görmüş...
Forumda pek çok kişinin düşüncesi Shanks'ın ve tayfasının geçmişte de belli bir seviyenin üstünde olduğu yönündeydi. Fakat bunları bile uğraştırıcı olarak görmeleri, konuşmaları bunu baltalamış.
Geçmişteki güç dengeleri hakkındada Lucci'nin en güçlü olduğu doğru ancak bu Whos who ile aynı dönemmi yoksa ondan sonramı onu bilmiyoruz. Uğraştırıcı demesinin sebebi bence denizciler + cp9 olması. Denizciler tarafındada şuanki amirallerden bir tanesinin olmasıda muhtemel.

Geçmişteki güç dengeleri hakkındada Lucci'nin en güçlü olduğu doğru ancak bu Whos who ile aynı dönemmi yoksa ondan sonramı onu bilmiyoruz. Uğraştırıcı demesinin sebebi bence denizciler + cp9 olması. Denizciler tarafındada şuanki amirallerden bir tanesinin olmasıda muhtemel.
Who's Who kendini Lucci ile kıyaslıyor, fakat bahsettiği Lucci bile o zaman zayıftı. Öyle ki Galley La görevi sırasında bile adam 2 kat Doriki kasıyor neredeyse, güçleniyor yani. Ona rağmen o seviyede ki Lucci'nin durumu ortada. Shanks'ın tayfası o zaman bu cümleyi kurması bile komik olmuş öyle bir gruba karşı çok güçlülerse mesela, yani 2 yıl önce ki Hasır şapkaların karşılaştığı CP grubundan bile daha zayıf olduğu net Shanksların karşılaştığı CP grubunun her şekilde. Yani görevi bildiğin saklı yapıyorlar, orada özel görevlendirilmiş kişi de Who's Who, yani doğrudan CP örgütü ön plana koyulmuş.

Yani ortada Denizci gemileri falan da yok, hele Amiraller falan hiç yok. Yani tek gemi ile gizli bir operasyon yapmış CP örgütü, zaten Hükümet'in simgesi var gemide denizcilerin değil.

Who's Who kendini Lucci ile kıyaslıyor, fakat bahsettiği Lucci bile o zaman zayıftı. Öyle ki Galley La görevi sırasında bile adam 2 kat Doriki kasıyor neredeyse, güçleniyor yani. Ona rağmen o seviyede ki Lucci'nin durumu ortada. Shanks'ın tayfası o zaman bu cümleyi kurması bile komik olmuş öyle bir gruba karşı çok güçlülerse mesela, yani 2 yıl önce ki Hasır şapkaların karşılaştığı CP grubundan bile daha zayıf olduğu net Shanksların karşılaştığı CP grubunun her şekilde. Yani görevi bildiğin saklı yapıyorlar, orada özel görevlendirilmiş kişi de Who's Who, yani doğrudan CP örgütü ön plana koyulmuş.

Yani ortada Denizci gemileri falan da yok, hele Amiraller falan hiç yok. Yani tek gemi ile gizli bir operasyon yapmış CP örgütü, zaten Hükümet'in simgesi var gemide denizcilerin değil.
Hmm evet dediğin doğru şimdi tekrar baktım gemi direkt cp nin. Evet onu demeleri kötüde her gemide zayıf bir halka var lufylerde usopp , roger gemisinde miço olsa bile buggy demekki shanksın gemisindede birisi var bunu ben beckmann ın söyleyeceğine ihtimal vermiyorum arkadaki ismini bilmediğim elemanda söylemiş olabilir.

Hmm evet dediğin doğru şimdi tekrar baktım gemi direkt cp nin. Evet onu demeleri kötüde her gemide zayıf bir halka var lufylerde usopp , roger gemisinde miço olsa bile buggy demekki shanksın gemisindede birisi var bunu ben beckmann ın söyleyeceğine ihtimal vermiyorum arkadaki ismini bilmediğim elemanda söylemiş olabilir.
Shanks'ın gemide ki kişiler güç olarak birbirlerine daha yakın oldukları söylendi. Daha dengeli denildi tayfa olarak, geçmişte ki o noktada çok güçlü olup bu kelimeyi kullanmazlardı mantıken, saçma ve komik olur diğer türlü. Yani neden kolayca ezip geçebileceğin bir gruba karşı bu kelimeyi kullanırsın? Shanks'ın tayfada da zayıf kimse yoktur. Luffy tayfası sadece belli başlı şeyler üzerine kuruluydu başlangıçta, Usopp diyorsun mesela. Adamda yetenek var ama sapan kullanıyor, potansiyel var ama kullanacak kafa yok. Shanks'ın tayfa elite kategori gibi görünüyor şuan için karakterlere bakıldığında.

Orada gösterilen 3'lü arasından o cümle çıkıyor muhtemelen, çünkü gösterilenler onlar ön planda. Öyle ki ona binaen Shanks'ın cevabı da kararlı bir şekilde saldırma üzerine oluyor, yani cevap veriyor bu cümleye net şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık