Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle bir şey varsa çizmesi çok mu zor ? hadi tam hallerinde değiller yorumu tamam da şimdi adamlara zorla kelepçe taktınız.
Kaido indikten sonra kalan Canavar Korsanlar'ı ekibine ne yaptı bizimkiler? Bir hafta geçmiş ve hepsi hapishane olan yere toplanmış adamların. Mahpus değillerse Wano'dan kaçmamaları için bir neden yok.

Bu kısım benim yorumum. Katılmak zorunda değilsin.

Bana amiral yonkou tayfasını eli cebinde aldı, geçerken tekledi yorumları abartı geliyor. Artıkları temizleme sahnesine aşırı anlam yükleniyor. Yonkou=Amiral diyene saygı duyarım. Ben sahnenin abartılmasına karşıyım. Jimbe'nin magma avuçladığı evrende King dal ile deliniyor ve tepki veremiyor. Karşılık verecek durumda olmadığı belli. Aynı şekilde soruyorum, dövüştülerse çizmesi çok mu zor?

Kim nerede hapse atılmış? Bana daha çok saklanıyorlar ve Ryo saklandıkları deliği bulmuş gibi geldi. Sonra acımadan hepsini halletmiş zaten.
O da bir ihtimal. Saklanıyor da olabilirler. Bu da yine kaçmaya mecalleri olmadığını gösterir. İyileşmeye çalışıyorlar demek ki.

Kaido indikten sonra kalan Canavar Korsanlar'ı ekibine ne yaptı bizimkiler? Bir hafta geçmiş ve hepsi hapishane olan yere toplanmış adamların. Mahpus değillerse Wano'dan kaçmamaları için bir neden yok.

Bana amiral yonkou tayfasını eli cebinde aldı, geçerken tekledi yorumları abartı geliyor. Artıkları temizleme sahnesine aşırı anlam yükleniyor. Yonkou=Amiral diyene saygı duyarım. Ben sahnenin abartılmasına karşıyım. Jimbe'nin magma avuçladığı evrende King dal ile deliniyor ve tepki veremiyor. Karşılık verecek durumda olmadığı belli. Aynı şekilde soruyorum, dövüştülerse çizmesi çok mu zor?
70'lerinde içkiden kumardan kafasını kaldırmamış, "eski" bir sağ kol erik gibi yarabiliyor amirali:d

O da bir ihtimal. Saklanıyor da olabilirler. Bu da yine kaçmaya mecalleri olmadığını gösterir. İyileşmeye çalışıyorlar demek ki.
1 haftada zoan kullanan bu adamlar direnecek kadar toparlanmamış mıdır? Hadi yarı güçlerinde olsunlar. Herif yok edip geçiyorsa bu bana göre seviye farkını gösteriyor.

En son ulaştıkları güçten bahsediyorum ben. Güncel durumda 3 tane uyanış bilen 3 tane de İleri seviye kral haki kullanıcısı var şakası yok bu kadronun
Kondisyonları yetmez. Bir tek Luffy'nin güm gümü var. Hepsi de zar zor kullanıyor yeteneklerini. Amirallerin hepsi uyanış biliyordur ve kondisyonları iyi baya. Amirallerin yenilmeleri gerekiyorsa yenilirler ama adaletli bir savaşta yenerler.

Benim için sahnede önemli olan şey şu. Queen ve King'i Marco veya Katakuri karşısında böyle aciz çizer mi ? çizmez. Aynı şekilde Sakazuki gibi Katakuri, Marco veya King'i Wbb tümenleri karşısında poz kestirir mi ? Bu mangakanın daha farklı tuttuğunu gösteriyor.

Bu sahneyi abartsınlar bırak insanlar birazda işin eğlencesinde sende eğlenceye bak bence. King ve Queen yüzde yüzünde olmasa da yakışık olmayacak şekilde yenilmişler işte. Zaten Queen, Bm'nin haki ve meyve kullanamayan haline rezil olmuş bir karakt, Amiral'in bunu yapması aşırı şaşırtıcı değil. Sadece King sağlam olsa o kadar kolay kaybetmezdi yorumuna katılırım.

Bunlar 2010 yılının argümanları. Daha yeni 9 maraba Kaido'yu süzgeç yapmadı mı? :)
İstese kafayı keser atarmış diye yorumladım :bilmem:
Benim için sahnede önemli olan şey şu. Queen ve King'i Marco veya Katakuri karşısında böyle aciz çizer mi ? çizmez. Aynı şekilde Sakazuki gibi Katakuri, Marco veya King'i Wbb tümenleri karşısında poz kestirir mi ? Bu mangakanın daha farklı tuttuğunu gösteriyor.
Daha dün Sabo'yu attık ne antıyorsun sen ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık