Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu yorum ciddiyse de değilse de amiralcilere yarar.
Luffy tek başına Amiral de alır, İmparatorda.
Zoro, Kid, Law, Yamato 4lüsünden her türlü ikili kombinasyon yine Amiral ve İmparator alabilir.
Sanji ve bir dünya komutan seviyesi adam tek kişiye çökseler tamamdır işte. Amiral ve İmparator oluşumunu kökünden kazayacak bir ada.

Luffy tek başına Amiralde alır, İmparatorda.
Zoro, Kid, Law, Yamato 4lüsünden her türlü kombinasyon yine Amiral ve İmparator alabilir.
Sanji ve bir dünya komutan seviyesi bir adamda tek kişiye çökseler tamamdır işte. Amiral ve İmparator oluşumunu kökünden kazayacak bir ada.
Akşamdan beri abartan amiralcilere karşı çıkıyorum ama bu da amiralleri küçük görmek olur. O adada dövüşten önce 1 değil 2 Kaido olsaydı hepsi rahmetli olmuştu. Neyse ki 1 tane Kaido vardı da sadece Luffy rahmetli oldu.

Yonkounun tüm tayfasını anında tekler, sonrada yonkouyu teke tekte az eforla harcar. Bu bölümden aldığım izlenim bu.
Dramatize etmeye gerek var mi ki? Kaido da tüm tayfasını alabilirdi. Zirvelerin seviye farkını görmüş olduk. Sadece amiral sağ kola yakındır denklemi bozuldu.

Akşamdan beri abartan amiralcilere karşı çıkıyorum ama bu da amiralleri küçük görmek olur. O adada dövüşten önce 1 değil 2 Kaido olsaydı hepsi rahmetli olmuştu. Neyse ki 1 tane Kaido vardı da sadece Luffy rahmetli oldu.
En son ulaştıkları güçten bahsediyorum ben. Güncel durumda 3 tane uyanış bilen 3 tane de İleri seviye kral haki kullanıcısı var şakası yok bu kadronun

Dramatize etmeye gerek var mi ki? Kaido da tüm tayfasını alabilirdi. Zirvelerin seviye farkını görmüş olduk. Sadece amiral sağ kola yakındır denklemi bozuldu.
Öyle bir denklem yoktu zaten. 3-5 kişi için yorgan yakıyorsunuz. Adamlar orada yenilmiş ve hapise atılmış. Tüm tayfayı almak ayrı, geçerken tekledi ayrı bir mevzu.

Aynı sayfada hem amiral gömüp hem amiral savunuyorum bu nasıl bir şey böyle :)

Denklem artık şu Sağ kol tutabiliyor musun biraz efor sarf edip sağ kol yenebiliyor musun cevap evet ise Amiral olmaya hak kazandın.

Ama

Sağ kol rahat alıyor musun Yonkou ya kafa tutabiliyor musun hatta zorda olsa Yonkou öldürecek gücün var mı o zaman cevap büyük amiral (sakazukinin konumu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık