Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato CV:
3 Hakiyi ileri seviye kullanan Luffy'den çok daha uzun Kaido'yla dövüş birden fazla saldırıda denk git.

Rayleigh CV:
Huff, Huff.. ben genç olacaktım.. var ya.. Kizaru-Kun, huff.. huff...
Luffy gelmese Yamato'nun mezarını kaldıracaklardı en fazla yarım saat dayanıyor o da yarım saat goygoy. Baba kız diyaloğu çevirdiler. Rayleigh şu içten patlamalı hakiyi ilk kullanan adam seride, kral hakiyi de kullanıyordur.

Luffy gelmese Yamato'nun mezarını kaldıracaklardı en fazla yarım saat dayanıyor o da yarım saat goygoy. Baba kız diyaloğu çevirdiler. Rayleigh şu içten patlamalı hakiyi ilk kullanan adam seride, kral hakiyi de kullanıyordur.
Kaçma kızım Baba-kız konuşalım.
Ray biliyordur diyorsun. Yamato direkt biliyor :)
@kekomancer bile senden iyi yorumluyor şu seriyi.
Diyecek başka da sözüm yok :artiz:
Sen beğenmiyorsan doğru yoldayım :D

70'lerinde içkiden kumardan kafasını kaldırmamış, "eski" bir sağ kol erik gibi yarabiliyor amirali:d
Kekom bu adam KK sağ kolu. Yonkou sağ kollarına benzemez. Garp boşuna efsane demedi.
1 haftada zoan kullanan bu adamlar direnecek kadar toparlanmamış mıdır? Hadi yarı güçlerinde olsunlar. Herif yok edip geçiyorsa bu bana göre seviye farkını gösteriyor.
Dün spoiler yorumlarında da attım. Lucci'nin iyileşme hikayesini anlatan bir kapak hikayesi var. Zoan da olsalar bizimkilerin dövdüğü kolay iyileşmiyor. Luffy de zoan ve Çoppa-sama'nın bandaj tedavisiyle bile yeni uyandı daha. Bu adamlar çuval gibi yatmışlar.

Son olarak seviye farkı var zaten. Sağlam da olsalar amiral kazanırdı ama zorlanırdı. Mesele adamları sağlam gösterip bak amiral hiç zorlanmamış diye algı kasmada.
Benim için sahnede önemli olan şey şu. Queen ve King'i Marco veya Katakuri karşısında böyle aciz çizer mi ? çizmez. Aynı şekilde Sakazuki gibi Katakuri, Marco veya King'i Wbb tümenleri karşısında poz kestirir mi ? Bu mangakanın daha farklı tuttuğunu gösteriyor.

Bu sahneyi abartsınlar bırak insanlar birazda işin eğlencesinde sende eğlenceye bak bence. King ve Queen yüzde yüzünde olmasa da yakışık olmayacak şekilde yenilmişler işte. Zaten Queen, Bm'nin haki ve meyve kullanamayan haline rezil olmuş bir karakt, Amiral'in bunu yapması aşırı şaşırtıcı değil. Sadece King sağlam olsa o kadar kolay kaybetmezdi yorumuna katılırım.
Amiralin yaptığı şey şu: Savaş bittikten sonra savaş meydanını dolaşıp yaralı kalan düşmanları daha sonra sorun çıkarmasınlar diye infaz etmek. Üstte de yazdım sağlam da olsalar amiral yenerdi ama güzel bir mücadelenin ardından yenerdi. Amirallerin sağ kolla arasındaki fark bariz. Eğlenen eğlensin biz de gördüğümüzü söyleriz yine. Zoro>Luffy diyen de eğleniyor ama sonra dünyanın lincini yiyor :D

Yamato amma abartıldı arkadaş. Biraz daha zorlasalar KK olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık