Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne King'de ne de Queen'de bir kelepçe var. Luffy ve Kidd oradayken zindanda tutuluyordu ve elleri bağlıydı. Adamlar o kadar rahat ki içki bile içiyorlar. Zaten Oda tartışma çıkmasın diye girişe ESKİ hapishane yazmış. Bu ekip yenilince Queen'in mekanı olan Udon'a gelmişler işte. Zaten King'e tedavi de uygulamışlar. Birileri bunları hapsetmiş olsa su bile vermezler, ne tedavisi. Ayrıca hapislik olay olsa Jack de, Uçan Altılı da orada olurdu. Sadece King ve Queen birleşmeyi başarabilmiş.

Dezavntaj olarak sadece sağlıkları tam olmayabilir ama aradan 7 gün geçmiş ve adamlar Zoan. Reverie'deki savaş da o kadar. Ryo da full değil.
Ryo kendisi en iyi halinde olduğunu söylüyor.
Hapsedilmedikleri bariz bence, kendilerine gelip udonda buluşmuşlar ama tam iyileştiklerini sanmıyorum. Zoan da olsa rob luccinin ne kadar sürede iyileştiğini kapak hikayesinde gördük.

Herkes luffy değil ki 10 kilo et yiyince kendine gelsin.

Ne King'de ne de Queen'de bir kelepçe var. Luffy ve Kidd oradayken zindanda tutuluyordu ve elleri bağlıydı. Adamlar o kadar rahat ki içki bile içiyorlar. Zaten Oda tartışma çıkmasın diye girişe ESKİ hapishane yazmış. Bu ekip yenilince Queen'in mekanı olan Udon'a gelmişler işte. Zaten King'e tedavi de uygulamışlar. Birileri bunları hapsetmiş olsa su bile vermezler, ne tedavisi. Ayrıca hapislik olay olsa Jack de, Uçan Altılı da orada olurdu. Sadece King ve Queen birleşmeyi başarabilmiş.

Dezavntaj olarak sadece sağlıkları tam olmayabilir ama aradan 7 gün geçmiş ve adamlar Zoan. Reverie'deki savaş da o kadar. Ryo da full değil.
Adamları alem yaparken sarhoş ve yaralı vaziyette yakalamış amiral.Yoksa içki niye olsun.Galiba yenilgilerinin kahrından içiyorlardı. :D Bu kadar hazırlıksız ve yaralı yakalamışken kullanışlı yeteneğinin de etkisiyle gafil avlamasını normal karşılıyorum.Fakat inkar etmeye gerek yok herhangi bir komutanı birebirde yenebileceği de laflarından belli oluyor.Normalde aynı anda 1 vs all böyle kolay galibiyet alamazdı ama birebirde de affetmezdi gibi görünüyor.Bakalım bu onun farkı mı amiral farkı mı onu da göreceğiz.

Bence tersi iki yonko'yu amiral indirdi diyip ödülleri düşürürlerdi
Gerçekten Law-Kid ve Luffy oradayken Ryokugyu'nun partinin ortasına dalıp bizimkileri avlayacağını düşünüyor musun?

Yani senin için Amiral > 2 Yonko mu? (Law-Kid bir imparator,Luffy de bir imparator toplamda 2 imparator)

Oda efendi Aramaki ile gönül aldı diyebiliriz. Herkes Luffy'e "bağzı" amirallerin torpil geçtiğinin farkında .Şimdi ise tamamen Akainu nun izinden giden bir manyak var. Hem verilen emirleri sallamıyor hem de Akainu ya yaranmak istiyor. Harika bir bölüm bizi bekliyor :artiz: :) :oleyo2::respect:

Gerçekten Law-Kid ve Luffy oradayken Ryokugyu'nun partinin ortasına dalıp bizimkileri avlayacağını düşünüyor musun?

Yani senin için Amiral > 2 Yonko mu? (Law-Kid bir imparator,Luffy de bir imparator toplamda 2 imparator)
Partinin ortasında hepsini paket edecek demedim ki. Bir hafta önce bizimkiler Kaido ve BigMom'ı yeni yenmişken gelmiş olsa bütün Wano'yu toplayıp ImpelDown'a tıkmıştı ama.

Aramaki diyor ki benim gibi bir amiralin sizin tarafınızdan yenilmesi/altedilmesi, yani bir dövüş olmuş.

Hadi bu adamlar yaralı %50 kadar bile mi iyileşmedi 1 haftada?

Ki tek kişi değiller. Ryo zorlanmadan paketlemiş. Tam güçlerinde olsa zorlanır yine paket ederdi.

Partinin ortasında hepsini paket edecek demedim ki. Bir hafta önce bizimkiler Kaido ve BigMom'ı yeni yenmişken gelmiş olsa bütün Wano'yu toplayıp ImpelDown'a tıkmıştı ama.
Law ve Kid bildiğim kadarıyla ayaktaydı.Yamato da ayaktaydı.

Bakacak olursak Law ve Kid bir imparatoru devirmiş,Yamato da Kaido'ya karşı ciddi mücadele etmiş birisi.

Bana zor geliyor hacı.Bu şey anlaşılmasın Ryokugyu'nun hiç şansı yok anlaşılmasın.Elbette bu adamın yeteneğini görmedim ama yine de çok zor geliyor.

Daha Momonosuke'nin bile Kaido'nun şeytan meyvesini ne kadar kullanabildiğini ve ne kadar güçlendiğini bilmiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık