Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law ve Kid bildiğim kadarıyla ayaktaydı.Yamato da ayaktaydı.

Bakacak olursak Law ve Kid bir imparatoru devirmiş,Yamato da Kaido'ya karşı ciddi mücadele etmiş birisi.

Bana zor geliyor hacı.Bu şey anlaşılmasın Ryokugyu'nun hiç şansı yok anlaşılmasın.Elbette bu adamın yeteneğini görmedim ama yine de çok zor geliyor.

Daha Momonuke'nin bile Kaido'nun şeytan meyvesini ne kadar kullanabildiğini ve ne kadar güçlendiğini bilmiyoruz
Benim hatırladığım Law ve Kid sırt üstü yatmış çatıya bakarak dermanlarının kalmadığını ve çatıdaki galip Kaido'ya kaderlerini kabullenmeleri gerektiğini söylüyorlardı. Luffy'de Kaido'yu yendikten zaten 1 hafta sonra uyandı. Gene çok zarar görmemiş sağlam karakterler vardı tabi Jinbe Yamato Momonosuke ve diğer ölmemiş kınlar gibi ama Aramaki'nin bunların içinden geçeceğini düşünüyorum. En çok Yamato'yla Jinbei zorlar ama onlar da çok yoğun dövüşlerden çıkmışlardı yani Aramaki'nin elleri cebinde aldığı komutanlardan daha yaralılardı muhtemelen.

Reisin sol gözü görmüyor büyük ihtimalle. Aşağıdaki renklendirme yanlış bence. Sol gözlükten sarkan şey adamın saçı. Zoro'nun babası çıkar geyiği doğru olabilir. :D

Benim hatırladığım Law ve Kid sırt üstü yatmış çatıya bakarak dermanlarının kalmadığını ve çatıdaki galip Kaido'ya kaderlerini kabullenmeleri gerektiğini söylüyorlardı. Luffy'de Kaido'yu yendikten zaten 1 hafta sonra uyandı. Gene çok zarar görmemiş sağlam karakterler vardı tabi Jinbe Yamato Momonosuke ve diğer ölmemiş kınlar gibi ama Aramaki'nin bunların içinden geçeceğini düşünüyorum. En çok Yamato'yla Jinbei zorlar ama onlar da çok yoğun dövüşlerden çıkmışlardı yani Aramaki'nin elleri cebinde aldığı komutanlardan daha yaralılardı muhtemelen.
Bildiğim kadarıyla Law ve Kid,Luffy vs Kaido'yu ayakta takip ettiler.Neyse herkesin düşüncesine saygı duyuyorum.

@Kuromi reis manganın 1045
Sayısında Law,Kid,Yamato gibi karakterler gözleri yuvalarından çıkarak Luffy vs Kaido karşılaşmasını takip ediyorlarmış.

Baktım emin olmak için.

One Piece - Bölüm 1041 Komurasaki Oku (sadscans.com)
Benim aklımda bu sahne kalmış ama devamında ayakta izleseler de ne kadar dövüşebilirler ki :bilmem:
Amannn neyi tartışıyoruz ki pazar pazar.Bir daha atmayacağım Ryokugyu ile bizimkilerin olası mücadelesiyle ilgili birşey.

Bana ne Luffy'den veya Ryokugyu'dan.Ryokugyu isterse tek atsın Luffy'e.

Ben bir ay Wano'da Pluton nerede konusunu tartışacağım.Çok umrumda olmayacak bundan sonra mücadeleler

Asıl konuya odaklanmam gerekir benim.

Beyler o zaman ben başlayayım: "Pluton Wano'nun neresinde?Ve yeni gelen amiral acaba Pluton için mi Wano'ya geldi?"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık