Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında yeni Yonkou'yu beğendim. Tek sıkıntı Luffy'nin ödülü.

Buggy'nin Yonkou olmasını sağlayacak bir kaç şey var olduğunu düşünüyorum. En başta bağlantıları geliyor.

Kaido ve BM'nin gidişi sanki tıkanmış giderin boşalıp gitmesi gibi bir rahatlattı seriyi sanki.

Eski havayı aldım arkadaşlar ben.:D
Nika'nın da gitmesi lazım. Blackbeard reisi bekliyoruz cini çekip alması lazım.

Aslında yeni Yonkou'yu beğendim. Tek sıkıntı Luffy'nin ödülü.

Buggy'nin Yonkou olmasını sağlayacak bir kaç şey var olduğunu düşünüyorum. En başta bağlantıları geliyor.

Kaido ve BM'nin gidişi sanki tıkanmış giderin boşalıp gitmesi gibi bir rahatlattı seriyi sanki.

Eski havayı aldım arkadaşlar ben.:D
Aynen, seri kemik kadroya döndü
Luffy, Shanks, Teach ve Buggy.

Artık eski karakterler görmek daha iyi geliyor.

Bir ton saçma karakter gördük sarmadı.

Şahsen Koca Bigmom ve ordusunu Don Kriegin tırnağına değişmem. İnşallah Krieg reiste bir yerlerden gelecek.

Ne özürü la? Crocodile hakkında dediklerin için ben sana hatersin diyorum ki sende kabul ettin bunu. Anca ''az haterim'' gibi saçmalıyorsun.
Benim dediğim şey ''Buggy'nin Yonkouluğu trollüğün trollüğü olur, saçmalık olur'' idi. Hala da aynı fikirdeyim, dediklerimin de sonuna kadar arkasındayım. ;)
Sen olamaz ve seri dinamiğine aykırı diyordun mesajları bulup alintilayacagim. Croconun ödülü 500 -600 bandında oluncada alintilayacagim arsivden

Bes para etmez seri diyoruz daha dusemez diyoruz her sayi da bir ker daha vuruyor acimadan. Burada hala gelmis buggy yonkou mantikli soyle falan diyen arkadaslar sayesinde (yae’ciler) misal adamin yaptiklari tolero edilir goruluyor. Yanlis anlasilmasin butun dunyada yae’cilari kastediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık