Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kumdan kale mi yoksa camdan vazo mu yapar:hmm:
Yanlız Buggy Crocodile'dan korkuyorken Mihawk'dan kokmayıp saldırıyordu. Siz bunu yorumlayın asıl... :ehe:

Mihawk'a darbe üstüne darbe geliyor siz hala Crocodile diyorsunuz... :D

İçini bir korku saldı ama hissettim. Umarım doğru çıkar Croco kısmı. :D
Spoiler da sahne olduğu en net bölüm paylaştığın ''Crocodile'' kısmı. Ne korkusu? :D
Yalnız bölümdeki en mantıklı(tek mantıklı) iş olur bu :bilmem:
Sen hala konuşuyon mu? :D

Amiral = Yonkou. Nasıl Kaido'nun King ve Queen'i aynı anda alabilecek olmasına şaşırmazsam, bir amiralin sağ ve sol kolu aynı anda almasına da şaşırmadım ben. Bizim tayfa bunun tek istisnası olur ileride çünkü seri sonu Zoro'nun minimum yonkou ayarı olacağı kesin bence.
Shanks ın tayfası da öyle, Tayfa üyeleri güç olarak birbirine yakın. Amiral = Yonkou diye bir eşitlik yok, One Piece de genel olarak herhangi bir eşitlik yok, Amiralin yendiği kişilerin ikiside ağır yaralı, Onları bandajlayacak bir Chopperları yok, birinin kanadı diğerini kolu kopuk, bir off-panel spoiler yüzünden hemen gelin güvey oluyorsunuz, büyük ihtimal olan şu, Wano ya gelirken yolda bu ikisine rastladı, hasarlı oldukları için yeteneği ile besinlerini alıp iyice etkisiz hale getirdi ve zayıflattı onları. Geri dönerken de eli boş dönmesin diye götürür belki bu ikisini.

Buggy gerçekten yonkou ise mutlaka shanks in müdahalesi ile olmuştur.5 elder e bahsetmesinden sonra olması muhtemel.

Şöyle bir ihtimal düşünelim .Buggy Tabiki kendi malligindan ötürü değil Meyvesinin gücü bakımından olmalı başka türlü açıklamasi bence

.Bara bara no mi nin uyanışı olağanüstü birşey ise kıtaları birleştirme ayırma gücü veriyorsa dur bir dakika one piece antik silah Buggy mi yoksa 😂😂

La sOda bize ne saçma şeyler düşünduruyon beyin yakan senaryolarınla 😑 😤

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 96)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık