Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam işte reis yazılarla pluton aynı zamanda yapılmış, herkes plutona dair bilgileri yazıtlardan öğrendiği için alabastada olduğunu sanmaları normal.

Bana göre bu olay böyle bile olsa saçmalığın daniskası, odayı savunmak için demiyorum yani. Sadece odanın kafasından geçeni anlamaya çalışıyorum çünkü saçma da olsa bir şekilde plutonun wanoda olmasını bir şeylerle açıklamak zorunda.
Işte retcon olan kısım bu, Oda o bölümleri yazarken bu zamanı düşünmüş olabilir mi?

Doğru, fakat bahsedildiği tüm panellerde sadece bir tane varmış gibi söyleniyor. Ki bence de öyledir. Boş Yüzyıl sırasında Water 7'da tasarlanmış ve yapılmış. Anlatıldığı gibi bir şeyse bir ikincisinin olmaması da gerekir zaten.
Yani öyle gibi görünüp aslında 2. bir tane var gibi gösterecek büyük ihtimalle. Yani Wano dış dünyaya kapalı olduğu için bu şekilde biliniyor da olabilir. Yani biraz farklı bir durum ortaya çıktı şu bilgi ile beraber. Kaido'nun ''Wano önemli'' olayı da doğrudan yine Antik silahla bağlantılı olabilir...

Bence Pluton, Onigashima çıkacak.Biz hep oradaki yerin altında kafası gözüken devin ölen birisi olarak düşündük ancak Onigashima Wano'dan ayrı bir parça olarak inşa edilmesi ve Kaido'nun o parçayı meyve gücüyle hareket ettirebiliyor olmasının benim açımdan şu anlamı var:

Bilindiği üzere Onigashima taşınabilen birşey.Yani Pluton olarak isimlendirilen Onigashima herhangi bir savaş alanına çokta zorlanarak getirilmeyeceği anlamını taşıyor ki Pluton'un gemi gibi birşey olduğu ima ediliyordu.Yani hareket ettirilmesi çok zor olmayan birşey olmalı Pluton.

Buggy'nin Yonkou olduğu bölümde, millet Luffy'nin ödüle takılmış. Luffy Kaido'yu indirip Yonkou oldu, Buggy ne yaptı da Yonkou oldu. Buradaki haksızlık sadece Law ve Kid'in ödülü mü? Dkdkdk
Ayrıca Buggy'nin Yonkou olduğu evrende ödülün ne anlamı kaldı ki artık.

Ryokugyu dedik amiral dedik adam hüptrikçi otun teki çıktı ona mı yanayım, Orochi'nin kocakarıyla bir olup öldürdüğü zannedilen Sukiyaki Osmanlı sultanları misali yan iş olarak demirci çıktı maskeyle gizlendi ona mı yanayım, iki tane yonko devrildi ne oldukları hala belli değil ona mı yanayım yoksa Buggy... Bugg... Hay ...

Yani öyle gibi görünüp aslında 2. bir tane var gibi gösterecek büyük ihtimalle. Yani Wano dış dünyaya kapalı olduğu için bu şekilde biliniyor da olabilir. Yani biraz farklı bir durum ortaya çıktı şu bilgi ile beraber. Kaido'nun ''Wano önemli'' olayı da doğrudan yine Antik silahla bağlantılı olabilir...
Yahu Wano'nun dışa kapalı olması ile bunun ne ilgisi var? Taşı zaten Wano'da yazmışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık