Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin ödülü bence normal. Şu anda Roger'dan çok daha büyük bir tehdit haline geldi. Kaidou'dan daha fazla ödül verileceğini düşünsek, arada bir milyar oynuyor. Bir de Luffy'nin meyvesinin sahte adı Go-Mu yani 5-6, o yüzden ödülü buna da uygun.

Yeni durum o zaman 5 milyar 600 milyon Berry olacak :D Güzel güzel, sevdim. Kral öldü, yaşasın yeni kral.

Adamın ödülü te süt bebesiyken belliymiş. :D
5-6 gomu şeklinde telafuz ediliyor japoncada. Ben de geçen hafta yazdım burda ödülü ona göre olabilir diye. Ama 4.56 bekliyorum ben. Eğer 5.6 yapacaksa onu son ödüle saklar. Oda ödüllerde kullanıyor böyle şeyleri.

Kata’nın küsüratı bu yüzden 57’ydi mesela. Luffy’nin üst modeliydi adam.

Luffy'nin son ödül artışını görüyorsak 5.6 mantıklı ama Teach ile savaşından sonra artacaksa 5.6 olmaz.

Sanji mantıksız geldi. Yahu adamın yendiği kişi 1.330 zaten. Bir de Jinbe'nin Sanji'ye bu kadar yakın olacağını sanmıyorum. ''Kanat'' sözüne uygun bir dağılım yapılacaktır. Bu anlamda Zoro ve Sanji daha farklı olacaktır diye düşünüyorum.
Bak şimdi sen bunu söyleyince farkettim Sanjinin ödülü nasıl dövdüğü adamdan az olur. Bu ödül doğru olmayabilir.:hmm:

Ben en fazla 5 Milyar en az 4.7Milyar bekliyorum.

5.6 Roger'ın ödülü de geçiyor.

@Montana

Eğer ki Kaido tek yedi diye doğru istihbarat gitmiş ise o ödül normal ama.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık