Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanksı merak ediyorum nasıl bir tepki verecek ? luffyi gazlamakla iyi ettim kötü mü ettim diye.

Şimdi. Luffy'nin uyanışı neydi? Dönüşüm geçirmiş hali değil mi? Yani Zoanların dönüşüm geçirmiş halleri uyanış hali olmalı o zaman. Bu durumda luffynin uyanış hali hibrid hali miydi? Yoksa kaidonun ejderha formu gibi miydi? Zoan adası olan wanoda bunla ilgili tam bir kesinlik yok. Fakat luffynin uyanış ile form değişikliğine girmesi sonucunda anlıyoruz ki ya hibrid form ya da normal hayvan hali uyanış. Uyanış en güçlü hal olduğuna göre luffy aslında hibrid forma geçmeyi mi buldu?

- Whole world is upside down because of fall of Emperors.
- Many places shown all around the world (Doflamingo, Crocodile, and other old villains)
- Bounties are updated.
Straw Hats;
Luffy 5.600 Billion
Zoro 1.420 Billion
Sanji 1.320 Billion
Jinbe 1.300 Billion
And each members took 300 million
Chopper's bounty is 150 Beri.
- Law's new bounty is 2.160 Billion, Kid's new bounty is 2.110 Billion, Killer's new bounty is 1220 Billion.
Luffy'nin ödülü çok abartı geldi.Beyazsakal'ı indiren üstüne tayfasını yenen Teach 2 milyarın biraz üstünde bir ödüle sahipse Luffy'nin maksimum onun bir tık üstünde olur.

Bepo'nun ödülünü yazmamışlar. Koskaca Yonkou sağ kolu ödülsüz mü kalacak? En az 1 milyar bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık