Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence oduller cok normal. Luffy de joyboy Nika muhabbeti var Adam 800 tilda bir gelen renkarnasyon iste odulde ona gore normal. Nika olmasa zaten kaido inmezdi.

Luffy'nin ödülü bence normal. Şu anda Roger'dan çok daha büyük bir tehdit haline geldi. Kaidou'dan daha fazla ödül verileceğini düşünsek, arada bir milyar oynuyor. Bir de Luffy'nin meyvesinin sahte adı Go-Mu yani 5-6, o yüzden ödülü buna da uygun.
Dünya hükümeti Joyboy/Nika'nın varlığını laugh tale'in bulunması ve tüm sırların açığa çıkmasından daha tehlikeli buluyor. Bu luffy'nin hükmete karşı ne denli tehdit olduğunu açıklar.
Ayrıca ne kadar da aptal olduklarını göz önüne seriyor, luffy'e karşı bu zamana kadar hiçbir şey yapmadıkları için.

Jinbe ve Killer harici rahatsız eden bir ödül olmadı beni. Hoş , ödül avcılığı gibi bir sistemin bile olmadığı bir seride ödüllerin çok fazla tartışma konusu olduğunu düşünüyorum.

Asıl merak ettiğim konular yeni yonko ve Kadio ile Big Mom’un akıbeti.

5.6 sona kalır diye düşünüyordum. Eğer nika olmasını hesaba katacaklarsa 5.6 normal. Ama roger’dan üstte bi ödül koyarlarsa sebebi merak edilir. Böyle bişeyi sır gibi saklamaları lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık