Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer ünlüyle birlikte yine güçlü adamlar topladiysa Yonkou olması mantıksız olmaz. Çünkü şu an herturlu lawdan yada Kidden daha çok hakediyor. 3 kişiyle Yonkou olunmuyor. Arkasında çok adamı olması gerekiyor. Mesela sadece 10 hasirsapkadan da yonkou olmazdı. Ama şu an bir sürü ittifakı var. Denizlerdeki korkunç güçten Buggy-sama da da var.
Ben o gücün olduğunu pek düşünmüyorum. En son sci iken emrindeki beş devin cikmasindan çok büyük güç kaybettiği ifade edilmiş olduğu aklımda. Bunlar haricinde emri altında kim olabilir ki o kadar buggy i yonko klasmanına çıkarsın. Anca Edvard ve mihawk girecek emri altına...

Ben o gücün olduğunu pek düşünmüyorum. En son sci iken emrindeki beş devin cikmasindan çok büyük güç kaybettiği ifade edilmiş olduğu aklımda. Bunlar haricinde emri altında kim olabilir ki o kadar buggy i yonko klasmanına çıkarsın. Anca Edvard ve mihawk girecek emri altına...
Ya mihawk ve ve wevil buggye katıldıysa bir sebepten dolayı. Mihawk ve wevil buggye katıldığına göre buggy mihawktan güçlüdür diye düşünüp adamı yonkou yapmışlardır :D ya da tayfaya katılmasa bile ittifak kurmuşlardır. Demek ki güçlü ki ittifak kurdular demişlerdir. Sonuçta eski savaş lordu buggy. Güçsüz olduğunu kimse bilmese de.

Eğer ünlüyle birlikte yine güçlü adamlar topladiysa Yonkou olması mantıksız olmaz. Çünkü şu an herturlu lawdan yada Kidden daha çok hakediyor. 3 kişiyle Yonkou olunmuyor. Arkasında çok adamı olması gerekiyor. Mesela sadece 10 hasirsapkadan da yonkou olmazdı. Ama şu an bir sürü ittifakı var. Denizlerdeki korkunç güçten Buggy-sama da da var.
şu adamın saçma sapan senaryosunu neresini mantıklı buluyorsun? Buggy-sama yazmışsınız birde. Şu odanın her saçma işini beğenenleri gördükçe forumun sahibi olsam kapatırdım forumu. Adam sizle dalga geçiyor,siz bizle dalga geçiyorsunuz.

Belki Buggy'nin meyve uyanışı çok güçlüdür
Çok güçlü olsa bile Buggy'nin güçlü olucağını sanmıyorum sonuçta Buggy espiri amaçlı bi karakter Sanji'nin sapıklığı Usopp'un korkaklığı Chopper'in ödülleri vs. seri sonuna kadar pek değişiceğini sanmıyorum usopp'un korkaklığı dışında tabi ölmeden önce değişir büyük ihtimal.

E. Oda serinin başında çizdiği hangi karakteri unuttu ki? Yani Crocodile meselâ, Alabasta'daki yenilgisinden sonra tekrar karşımıza çıktı ve sonra yeni dünyaya doğru denize açıldığını öğrendik vesaire. Serinin en başında çizdiği Shanks, Mihawk, Dragon hâlâ kilit yere sahip. Coby gibi serinin başında yoldaki kediden dayak yiyecek bir karakter bile büyük ihtimalle Amiral seviyesine gelecek serinin sonuna doğru. Smoker'ı güçlendirmedi ama elemine etmedi. Bir şekilde denizci operasyonlarında var. Sengoku, Garp falan emekli oldu onları bile bir şekilde serinin içinde aktif tutmaya devam ediyor. Buggy ise E. Oda'nın muhtemelen çizmeyi ve üstünden goygoy döndürmeyi çok sevdiği bir karakter. Roger'ın tayfasından, Shanks'in yakın arkadaşı, + kendisinin biraz güçlendiği varsayalım, 10 üzerinden 5-6 gücünde bir karakter olsa bile serideki en çakal, en kurnaz karakterlerden birisi. Kendisine kalabalık ve güçlü diyebileceğimiz bir ordu kurmayı başardı, Marineford savaşında yaptığı yayın sayesinde insanlara ismini duyurdu, binbir çakallıkla da olsa kendisinin çok tehlikeli olduğunu herkese ve denizcilere de inandırdı. Buggy bu şekilde devam edecektir. İmparator veya "imparator adayı" da olabilir neyse artık, muhtemelen Buggy'i böyle Big Mom korsanlarının birkaç level altı diyebileceğimiz bir orduya ve 3-5 tane küçük toprağa hükmettiğini göreceğiz. Çünkü bu bahsedilen şeyler aslen "politika"dır, diplomasidir vesaire. Buggy de bunu yapabilecek bir karakter.

Ve umarım böyle olur. Böyle olursa çünkü Buggy üzerinden tek güç dediğimiz şey fiziksel olmadığını da anlatmış olur. Eğer kalkıp da yarın öbürsü gün Buggy aslında şöyle güçlüydü ya da böyle potansiyelliydi diye bir şeyler çizerse işte asıl o zaman sıçmış olur sayın E. Oda. Adama derler bilader bu eleman Roger'ların yanında yetişmiş birisi, vitessiz Luffy'den dayağı yemedi mi? Ne oldu da zaman atlamasında güçlendi bu karakter?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık