Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052: Yeni Sabah

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 292 78.5%
  • Orta

Kullanılan: 62 16.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    372
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyy Oda Efendi, eğer Zoro ilacı aldıktan sonra çektiği acıyı bize yansıtmayacaksan, ilacı aldıktan sonra çekeceği acı 2 kat olacak demenin anlamı ne? Görmedik ki o süreci? Ha 2 kat acı çekmiş ha 8 kat acı çekmiş, o kısmı çizmedikten sonra anlamı ne? Hikayenin içinde bir hikaye başlatıp, yan etkisi çok riskli olan bir ilacı seriye dahil eden de sensin ama sonrasında sanki bu ilaç hiç yokmuş gibi davranan da sensin.

Hayır bir de adam 7 gün uyudu ve uyanır uyanmaz alkole düştü. Yok mu aramızda sağlık çalışanı olan biri arkadaşlar? Böyle bir şey mümkün mü?
Adam o ilaç yüzünden Azrail i gördü daha ne yapsın, o ilacın etki ettiği acıyı o şekilde yansıttı, o kadar acı çekti ki ölümün kıyısına geldi diye metafor yaptı orada.

Magmanın içine düşüp eriyerek ölmek Yonkoular için çok ağır bir ölüm şekli değil mi.

Bana çok ürkütücü bir son gibi geliyor.
Evet. One Piece'de gösterilmeyecek kadar fazla ürkütücü. O yüzden o şekilde öldüklerini sanmıyorum.
O değil de 1050. bölümde Yonkoların ölümü chapter sonu bile değil. İkili orta sayfada ölüp gitmişler, bölüm devam ediyor. :D

WB'nin ölümü sonraki bölüme bile sarkmıştı.
Yanlış yorumlamışsın. Orta sayfada bize sanki önemsiz bir şeymiş gibi gösterilen yonkoların ölümü değil. Seninkinin meyvesinin ne kadar abartılmış olduğu. :D

Akainu bile kıl oluyor hükumete. Ölseler sevinir muhtemelen. Denizcilerin neden bu kadar iç içe olduklarini onlamak biraz zor. Aka, fuji, kizaru, ryokugyu siler atar bunlari, cp0'yu desen ezip 2 kez yutarlar.

Tek ihtimal ellerinde çok saglam bir güç var antik silah vb gibi. Güç olarak üstün gelmedigin sürece bu şekilde yüzlerce sene davranamaz. Bunlar elbaf'ta çözülecek gibi duruyor.

Helikopter ryokugyu'dan aksiyon beklemiyorum, olsa bile birsey yapamaz zayıf karakterleri tek yakalamadigi sürece ki ordakilerin k.hakiside zayıf degil sezerler yakında olsa muhtemelen. Aokiji'nin water 7'da yaptigi gibi sessizce gitme ihtimali yüksek. Tek ihtimal robin çünkü digerleri birlikte ama bakalım nasıl ilerleyecek.

Akainu bile kıl oluyor hükumete. Ölseler sevinir muhtemelen. Denizcilerin neden bu kadar iç içe olduklarini onlamak biraz zor. Aka, fuji, kizaru, ryokugyu siler atar bunlari, cp0'yu desen ezip 2 kez yutarlar.

Tek ihtimal ellerinde çok saglam bir güç var antik silah vb gibi. Güç olarak üstün gelmedigin sürece bu şekilde yüzlerce sene davranamaz. Bunlar elbaf'ta çözülecek gibi duruyor.

Helikopter ryokugyu'dan aksiyon beklemiyorum, olsa bile birsey yapamaz zayıf karakterleri tek yakalamadigi sürece ki ordakilerin k.hakiside zayıf degil sezerler yakında olsa muhtemelen. Aokiji'nin water 7'da yaptigi gibi sessizce gitme ihtimali yüksek. Tek ihtimal robin çünkü digerleri birlikte ama bakalım nasıl ilerleyecek.
Dünya hükümetinin en sağlam insan gücü amiraller olamaz. Karşı tarafta kesinlikle amiral üstü adamlar vardır. Üstüne İm'in de hayvan gibi güçlü çıkacağını düşünüyorum.

Dünya hükümetinin en sağlam insan gücü amiraller olamaz. Karşı tarafta kesinlikle amiral üstü adamlar vardır. Üstüne İm'in de hayvan gibi güçlü çıkacağını düşünüyorum.
CP0 elemanları baya sağlamdı. Drake yerde ve ölmemesinin tek sebebi hibrit formda boynunun normal insan formundan biraz daha kalın olması, İzo birini haklamak için kendini feda etti, Kaido ya karşı gitti adam yoksa kim bilir o emir gelmese Robin i kaçırabilirdi.

CP0 elemanları baya sağlamdı. Drake yerde ve ölmemesinin tek sebebi hibrit formda boynunun normal insan formundan biraz daha kalın olması, İzo birini haklamak için kendini feda etti, Kaido ya karşı gitti adam yoksa kim bilir o emir gelmese Robin i kaçırabilirdi.
Alt seviyeler için sağlamlar da komutan seviyesi ve üstü adamlara çok bir tehdit oluşturabileceklerini sanmıyorum ben. Kaptanları Lucci'den başka biri ve çok güçlü bir tip çıkarsa bilemiyorum tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık