Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika öyle basit bir şey değil.

Her seferinde aynı şeyleri yapıyor, her kullanıcısı aynı karakterde olmayacağından, meyvenin karakteri kullanıcıyı kendine adapte ediyor demektir. Olan şey bu, kabul etmeniz lazım.
Neye göre diyorsun bunu mangadan bir sahne var mı dediğini destekleyen ?

Bu arada şu ada olayını anlayamadım. Yeni Dünya'da Kid'in karargah olarak kullandığı bir ada zaten var. Ve orada birden fazla gemisi vardı filo olarak.

Adamlar bilmem ne tekrar geri gelmiş diyor.
Bilmem ne gittiği yere gülücük götürür, kurtarır, özgürlük savaşçısıdır diyor.

Biz de burada lütfücüleri çekiyoruz. Arkadaş bir sorununuz varsa çizerle görüşün olan şeyleri de mi söylemeyelim yani xD

He he siz haklısınız meyveyi her kullanan karakterin kişiliği böyleymiş de yaşlılar vesaire meyvenin durumu bu diye yalan söylüyorlarmış :hhh:
Zaten nika meyvenin uyanış hali ki bu karakter gülen saçma sapan hareketler yapan bir mod ama kullanıcının bilinci yerinde.Zaten sürekli güldüğü için joyboy dendiğini düşünüyorum.Sen istediğini de yok gorosei böyle dedi bilmem kim böyle dedi ama diğer tarafta luffy diyen var ama onu görme geç sadece goroseinin dediğini al örnek olarak göster.İşinize ne geliyorsa o yine herzamanki gibi :hhh:

Adamlar bilmem ne tekrar geri gelmiş diyor.
Bilmem ne gittiği yere gülücük götürür, kurtarır, özgürlük savaşçısıdır diyor.

Biz de burada lütfücüleri çekiyoruz. Arkadaş bir sorununuz varsa çizerle görüşün olan şeyleri de mi söylemeyelim yani xD

He he siz haklısınız meyveyi her kullanan karakterin kişiliği böyleymiş de yaşlılar vesaire meyvenin durumu bu diye yalan söylüyorlarmış :hhh:
Meyvenin özelliği gülücük olayı. Bu meyvede eskiden kullanan kişiden dolayı özel. Luffy gitti yerine Nika geldi diye birşeyi burdan nasıl çıkarıyorsun anlam veremedim ben . Herşeyi geç mangaka salak mı 20 yıllık karakterini heba etsin

Neye göre diyorsun bunu mangadan bir sahne var mı dediğini destekleyen ?
Tabiki var bunu kaç kere yazdık.

Nika meyvesi açıklandığında luffy'nin kişiliğinin bire bir aynısı söylendi. Gititği yerlere gülücük götürür, kurtarır, özgürlük savaşçısıdır vesaire.
Bu bölüm de Nika geri gelmiş diyorlar.

İki seçenek var

1. seçenek Kullanan kişiler her zaman aynı karaktere sahip olduklarından, bu meyveden bahsedenler yanlışlıkla bu kişilik özelliklerini meyveye dayandırmışlar.
2. seçenek Meyvenin kişiliği kullanıcıya geçtiğinden kullanan karakterler her zaman özgürlük savaşçısına dönmüş.

Bunlardan hangisi sana mantıklı geliyorsa onu seçersin ama birincisi çok büyük bir tesadüf olur. Bir yüzüğü takan 10 kişi aynı şekilde yozlaşır ve güç delisi olursa olayı yüzükte ararsın değil mi. normal olan budur.

Mangada olanlar bunlar. Yaşlılar yanlış biliyor vesaire diyebilirsin tabiki ama mangada olanı söyleyenlere laf etmek de bilemiyorum artık xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık