Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten nika meyvenin uyanış hali ki bu karakter gülen saçma sapan hareketler yapan bir mod ama kullanıcının bilinci yerinde.Zaten sürekli güldüğü için joyboy dendiğini düşünüyorum.Sen istediğini de yok gorosei böyle dedi bilmem kim böyle dedi ama diğer tarafta luffy diyen var ama onu görme geç sadece goroseinin dediğini al örnek olarak göster.İşinize ne geliyorsa o yine herzamanki gibi :hhh:
Seni bu konuda herhangi bir şekilde ikna edemem.

Bu meyvenin kullanıcıları özgürlük savaşçısı oluyorsa hepsinin karakteri öyledir demek sana mantıklı geliyor olabilir napalım yani :bilmem:

Seni bu konuda herhangi bir şekilde ikna edemem.

Bu meyvenin kullanıcıları özgürlük savaşçısı oluyorsa hepsinin karakteri öyledir demek sana mantıklı geliyor olabilir napalım yani :bilmem:
Öyle zaten ne diye joyboy diye bir lakap var o zaman? Algınızı mı bi kenara bırakıyorsunuz söylediğiniz şeyi savunmak için anlamıyorum.

Öyle zaten ne diye joyboy diye bir lakap var o zaman? Algınızı mı bi kenara bırakıyorsunuz söylediğiniz şeyi savunmak için anlamıyorum.
Öyle değil sana göre öyle, ortada algı falan da yok, algı olması için ortada bir şey yokken bunları söylemek lazım.

Direkt renkarne gibi bir durumdan bahsetmişler, koskoca yaşlılardan iyi biliyorsunuz işinize gelince değil mi :oleyo2:

Öyle değil sana göre öyle, ortada algı falan da yok, algı olması için ortada bir şey yokken bunları söylemek lazım.

Direkt renkarne gibi bir durumdan bahsetmişler, koskoca yaşlılardan iyi biliyorsunuz işinize gelince değil mi :oleyo2:
Yav öyle birşey olsa başka bir bilinçle gelmez mi dalga mı geçiyorsun yav.Konuşan kişi kim luffy bilinç kimin bilinci savaşta? Böyle reankarne mi olur arkadaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık