Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın 1 ay ara verip direkt olarak finale geçmesi bence çok iyi.

Umarım seriyi uzatmaz ve 5-6 sene içinde bitirir. Ben de çok seviyorum One Piece'i ve eski güzel günler aklıma gelince Çoşkun Sabah'dan Anılar şarkısı çalıyor kafamın içinde ama hissediyorum, seriyi ne kadar uzatırsa o kadar kötü olacak gidişat. Gerekirse hiç dövüş çizmesin razıyım ama tek isteğim, seriyi, serinin dinamiklerine minimum seviyede hasar vererek bitirmesi.

Oda'nın 1 ay ara verip direkt olarak finale geçmesi bence çok iyi.

Umarım seriyi uzatmaz ve 5-6 sene içinde bitirir. Ben de çok seviyorum One Piece'i ve eski güzel günler aklıma gelince Çoşkun Sabah'dan Anılar şarkısı çalıyor kafamın içinde ama hissediyorum, seriyi ne kadar uzatırsa o kadar kötü olacak gidişat. Gerekirse hiç dövüş çizmesin razıyım ama tek isteğim, seriyi, serinin dinamiklerine minimum seviyede hasar vererek bitirmesi.
şu an bile eski anime bölümlerini özlüyorum o zamanki espiriler bile kaliteli açın ordan thriller bark kuma vs zoro₺sanji biraz izleyin anlayacaksınız. Franky,usopp söylemleri,robinin,naminin konuşmaları, zoronun atasözü niteliğinde kelimeleriyle kumayla savaşması çok güzeldi. Şu çatı anime savaşı mesela yapmacık gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık