Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1052 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Logia olması neyi değiştiriyor? Marco'ya da vuruluyor hakiyle. Magellan da Paramecia, hakiyle bile dokunamayacak mısın adama?
Buggy ve Smoker'ı değerlendirdin Smoker logia diyoruz işte. Onun dışında Marco'nun meyve de özel işte, yani hakiden etkileniyor.
Fakat Buggy örneği farklı, mesela Buggy'e hakili yumruk at işler. Fakat sen ''kesmek'' diyorsun, karakterin olayı zaten bölünmek. Yani istediğin şeyle böl fark eden bir durum yok.

Magellan' hakili de dokunursun hakisiz de, dokunan kişinin etkilenme durumu farklı olur sadece. Yani iki örnek yine birbiriyle alakasız... :D

Brook'un meyvesi vücut modifikasyonu değil, saçma bir örnek. Luffy'nin fiziksel hasarla zarar görmeyen vücuduna hakiyle zarar verebilirsin, Smoker'ın tutulamayan vücudunu hakiyle tutabilirsin, Buggy'nin kesilemeyen vücudunu hakiyle kesebilirsin. Arkasındaki mantık basit.
Dostum buggy'nin tüm meselesi kesilmesi zaten. Zaten kesilen bir şeyi haki ile kesebileceğini iddia ediyorsun.
Hakili kılıcın keskin yüzeyini düşün. Vücuda değerken haki gerçek vücuda teması sağlıyor dimi. Buggy'de ise meyve bu dokunma işleminde tetiklenip o kısmı bölüyor zaten. Paramecia olduğu için aç kapa durumu da yok. Umarım anlatabilmişimdir.

Brook örneği hakinin çalışma prensibini anlatmak için verdim.

Tamam magmaya dokunamıyorsa demek iptal etmiyormuş.
Dokunabiliyor, sadece adama temas ettiğin an deniz taşı gibi bütün vücudundan kaldırmıyor meyveyi. Ayrıca dediğin şey hâlâ tam olarak ispatlı değil, Luffy'nin temas etmemeye çalıştığı şey magma meyvesi değildi magmaydı.

Dokunabiliyor, sadece adama temas ettiğin an deniz taşı gibi bütün vücudundan kaldırmıyor meyveyi. Ayrıca dediğin şey hâlâ tam olarak ispatlı değil, Luffy'nin temas etmemeye çalıştığı şey magma meyvesi değildi magmaydı.
Kaido'nun üfürdüğü ateşti o da meyve saldırısı.

Dostum buggy'nin tüm meselesi kesilmesi zaten. Zaten kesilen bir şeyi haki ile kesebileceğini iddia ediyorsun.
Hakili kılıcın keskin yüzeyini düşün. Vücuda değerken haki gerçek vücuda teması sağlıyor dimi. Buggy'de ise meyve bu dokunma işleminde tetiklenip o kısmı bölüyor zaten. Paramecia olduğu için aç kapa durumu da yok. Umarım anlatabilmişimdir.

Brook örneği hakinin çalışma prensibini anlatmak için verdim.
Smoker'ı normalde kesmeye çalışsan kesilmeyecek mi? Kesilecek, duman ikiye ayrılacak. Hakiyle kesersen ne olacak? Bu sefer adam hakikaten kesilecek, sadece bölünmeyecek. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.

Brook'un meyvesi vücut modifikasyonu değil, saçma bir örnek. Luffy'nin fiziksel hasarla zarar görmeyen vücuduna hakiyle zarar verebilirsin, Smoker'ın tutulamayan vücudunu hakiyle tutabilirsin, Buggy'nin kesilemeyen vücudunu hakiyle kesebilirsin. Arkasındaki mantık basit.
Haki veya deniz meyve özelliğini iptal etmiyor. Luffy'ye haki ile hasar verebilirsin ama çocuğun kemikleri kırılmıyor çünkü lastik. Buggy'ye de hasar verirsin ama hakiyle bile vursan kesemezsin, herifin meyvesi bu.

Haki veya deniz meyve özelliğini iptal etmiyor. Luffy'ye haki ile hasar verebilirsin ama çocuğun kemikleri kırılmıyor çünkü lastik. Buggy'ye de hasar verirsin ama hakiyle bile vursan kesemezsin, herifin meyvesi bu.
Dişi kırılan adamın kemiği niye kırılmasın? Kemiklerinin asla kırılamayacağına dair bir ibare gördük mü mangada?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık