Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051: Wano Şogunu Kozuki Momonosuke

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 222 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 95 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 60 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid dalga geçmiyor ya, Zoro kendini öne atmasa hepsi ölecekti hakikaten. Saldırı şiddetini azaltıyor, azaltmasa bile Law'a herkesi ışınlayacak zamanı tanıyor. Sadece Zorocuların çok uzun tuttu iddiasına karşıyım ben. Bütün saldırıyı karşılamış gibi 2 imparator saldırısını durduruyor denmesi saçma, diğerlerine açık yarattı sadece. Bunu da itibarsızlaştırmayalım ama yiğidi öldür hakkını yeme.
Ben her zaman hakkını veririm. Saldırı şiddeti aynı, açık yaratıldı diyen sensin bak bunu kabul ederiz. Durdurdu, saldırıyı karşıladı dendi mi işin rengi değişiyor öyle bir şey olmadı zira. 1 saniye law için yeterli süredir, o açığı zoro yarattı ya ben eyvallahım. Diğerlerine değil.

Kaldırmadı etmedi yazmadık da neye yaradı ? Hiç bir halta kendisini öldürtüyordu sadece :D Yine kurtaran law bitti bak burada her şey bitiyor. Paneller orada saldırdı durdurmak nedire örnek.
Aynen hiç bir halta. Law kolunu kaldırana kadar şokun etkisini atlatana kadar Kaido geldi tankladı zaten.

Ben her zaman hakkını veririm. Saldırı şiddeti aynı, açık yaratıldı diyen sensin bak bunu kabul ederiz. Durdurdu, saldırıyı karşıladı dendi mi işin rengi değişiyor öyle bir şey olmadı zira. 1 saniye law için yeterli süredir, o açığı zoro yarattı ya ben eyvallahım. Diğerlerine değil.
Saldırı duvara çarpmış gibi oluyor yahu, şiddeti aynı denemez.

Zoro saldırıyı direkt yese o da ölürdü, kılıcıyla blokluyor. Onun ötesinde Zoro zaten ölecekti o saldırıdan dolayı, Law kurtardı.
Yoo ölmedi, hala ayağa kalkabiliyordu. Diğerleri de bloklar. Zoro fedailik yaptı onu herkes söylüyor zaten, hakkını vermeyen yok. Ama abartmamak lazım.

Luffy'nin atağı net daha güçlü. Km'lik Ejderha formunu yok edip üstüne Kaido'ya vuruyor boynuzunu kırıyor, Kaido havadayken direk bayılıyor. Bakın Kaido bayılıyor. Yetmiyor gökyüzünden adanın derinliklerine kadar dele dele ilerliyor. Magmaya düşüyor.

He evet Zoro ovecegiz diye Hakai daha güçlü. Hani bir de olayı abartmak için Zoro atağın hepsini yedi demeniz yok mu. Hem atağın hepsini yedi hem de Kaido'dan daha güçlü sonuçta Zoro bu.

Saldırı direkt yemedi ki. Saldırıyı tamamen de bloklamadı dediğim gibi. Law ışınlamasa ölecekti.
Diğerleri bloklayamaz mı onların üstüne gelse onlar da bloklayacaktı, sonra Law yine ışınlardı. Dediğim gibi orada kimse ölmezdi yaralanırlardı. Yeşilci dramatizesi yaratmaya gerek yok.

Yoo ölmedi, hala ayağa kalkabiliyordu. Diğerleri de bloklar. Zoro fedailik yaptı onu herkes söylüyor zaten, hakkını vermeyen yok. Ama abartmamak lazım.
O da Zoro'nun dayanıklılığına acı eşiğine yazar. Bloklayabiliyorsa bloklasalardı. Neyine abarttıysak sanki 1 dakika blokladı tek başına kurtuldu dedim. Saldırının tamamını 1 saniyeden fazla karşıladı o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık