Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051: Wano Şogunu Kozuki Momonosuke

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 222 58.9%
  • Orta

Kullanılan: 95 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 60 15.9%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karşıladığı paneli göstersene. Sıkılmadınız şundan bende sıkılmayayım nasıl olacak.
Burda atağı çıkarmaya hazırlanıyorlar. Tüm güçlerinde olmasa da baya güçlü attıkları belli zaten kendi aralarında yarışıyor gibi ikisi.
Burda çıkıyor saldırı.
Üstte Zoro bütün atağı karşılıyor. Saldırının etkisi çok büyük olduğu için yukarı aşağı patlamalar oluyor. Kaido ve BM şaşırıyor. Zoro diğerlerine kaçmalarını söylüyor. Tanklamaya devam ediyor.
Son panelde de Zoro tanklamaya devam ediyor. Law onu ışınlıyor ve yapılan saldırı tamamen görülüyor.
Ayrıca değinmek gerekirse bazıları Kid'in dediği şeyden ötürü Zoro 1 saniye tuttu filan diyorlar ama şunun 1 saniyede olma olasılığı yok. Zoro'nun ilk tuttuğu an, atağın bir kısmının aşağı yukarı gitmesi, Bm ve Kaido'nun şaşırması, Zoro'nun diğerlerine kaçmalarını söylemesi, sonraki panelde tanklamaya devam etmesi ve Law'ın sonunda ışınlanması. Bunların hepsinin 1 saniyede olma olasılığı yok.
Valla ben de çok sıkıldım aga :D

Law olmasa alayı ölü hala karşıladı falan. Jozu nun yaptığı saldırı karşılamadır, marco nun yaptığı saldırı karşılamadır. Zoro saldırı önünde durdu hepsi o :D
Spidermen tren durduruyordu filmde Zoro durduramayan versiyonu diyebiliriz o zaman, denerken trenin altında kaldı.

Valla ben de çok sıkıldım aga :D
Saldırıda bozulma şiddetinde azalma var mı ? Yok ee neyin tutması bu. Saldırı arkaya geçmiş işte. Saldırı durdurma-tutma bunlardır
İngilizcede 1 saniye diyor, japıonca da göz açıp kapayana kadar. Benim söylediğime geliyor olay saldırı önünde durmuş sadece :D Law olmasa hepsi de ölü. Bu şekilde mi tatmin olmaya çalışıyorsunuz anlamadım kid dalga geçiyor mübalağa hani japonlarda da var bu...

Aynen olduğu yerde put gibi durdu Zoro atılmadı öne karşılamak için kollarını filan da kaldırmadı.
Kaldırmadı etmedi yazmadık da neye yaradı ? Hiç bir halta kendisini öldürtüyordu sadece :D Yine kurtaran law bitti bak burada her şey bitiyor. Paneller orada saldırdı durdurmak nedire örnek.

Saldırıda bozulma şiddetinde azalma var mı ? Yok ee neyin tutması bu. Saldırı arkaya geçmiş işte. Saldırı durdurma-tutma bunlardır
İngilizcede 1 saniye diyor, japıonca da göz açıp kapayana kadar. Benim söylediğime geliyor olay saldırı önünde durmuş sadece :D Law olmasa hepsi de ölü. Bu şekilde mi tatmin olmaya çalışıyorsunuz anlamadım kid dalga geçiyor mübalağa hani japonlarda da var bu...
Kid dalga geçmiyor ya, Zoro kendini öne atmasa hepsi ölecekti hakikaten. Saldırı şiddetini azaltıyor, azaltmasa bile Law'a herkesi ışınlayacak zamanı tanıyor. Sadece Zorocuların çok uzun tuttu iddiasına karşıyım ben. Bütün saldırıyı karşılamış gibi 2 imparator saldırısını durduruyor denmesi saçma, diğerlerine açık yarattı sadece. Bunu da itibarsızlaştırmayalım ama yiğidi öldür hakkını yeme.

Üstte Zoro bütün atağı karşılıyor. Saldırının etkisi çok büyük olduğu için yukarı aşağı patlamalar oluyor. Kaido ve BM şaşırıyor. Zoro diğerlerine kaçmalarını söylüyor. Tanklamaya devam ediyor.
undefined

Kid dalga geçmiyor ya, Zoro kendini öne atmasa hepsi ölecekti hakikaten. Saldırı şiddetini azaltıyor, azaltmasa bile Law'a herkesi ışınlayacak zamanı tanıyor. Sadece Zorocuların çok uzun tuttu iddiasına karşıyım ben. Bütün saldırıyı karşılamış gibi 2 imparator saldırısını durduruyor denmesi saçma, diğerlerine açık yarattı sadece. Bunu da itibarsızlaştırmayalım ama yiğidi öldür hakkını yeme.
Zoro'nun ölmediği saldırıdan Kid, Law, Luffy mi ölecek? En fazla onlar da Zoro gibi ağır yaralanırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık