Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha jimbei yeni gelmişti. Yani tayfada ki yeri, konumu, anlamı, gücü, farkı, tayfa ile uyumu vs bunları anlamadan yeni bir üye geleceğini sanmıyorum. Yeni üye için biraz daha zaman var bana kalırsa.

Çok mutluyum lan. Yamato nasıl olacak tayfada acaba? Robin ve Namiyle mi takılır, luffy'ye mi yanlar, Zoro'ya nasıl davranacak, hele Sanji ile nasıl bir ilişkisi olacak, Brook kilodunu ister mi acaba, gemideki görevi ne olacak?

Bence çok güzel olacak Yamato.

Anlamadığım bir şey var:

Paylaşılan fotoğrafta Momo bulunuyorsa neden Momo'nun sol kulağında Zoro gibi üç küpe var? Çocukken yoktu bu. Ne ara bu oldu?

Daha önemli soru bu niye oldu?
Seytan ayrintida gizli gercekten. Neden simdi bu veled ya da adam uc kupe takti??

Şu anda tayfadaki güç sıralamasından daha önemlisi bundna sonrası yani wano sonrası neler olacağı ben o kısmı merakla bekliyorum.
Düşününce her ark'ın sonrasında dünya üzerinde ciddi değişiklikler oldu.
Şu anda dünya hükümeti Reverie'de olanlar ile alakalı bir aıklama yapmadı ama gazetelerde bir çok şey çıktı.
Sabo yakalandımı öldümü yakalandı ise ACE benzeri bir infaz mı planlıyor Denizciler bu durumda Lufy ve Drogon ne yapacak.
Öte tarafta BB hareket geçti denizcilere bırakacğaıma ben alırım dedi.
Çok fena bir arc geliyopr ve bence bu sonran bir önceki arc olacak bundan sonrası son adaya gidilir ve onepiece biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık