Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamatoyu kabul etmez luffy çünkü yamatonun gemide bir görevi olmayacak. Ama yamato kendisi tek başına denize açılabilir. Çok iyi meyvesi var. Cp0 üyeleriyle kapışsa çok iyi olur. Ağızlarının payını verir, zoana karşı zoan. Şimdi düşündüm de yamatonun hiç bir vasfı yok vasıfsız. Adı zaten gemi adı, kesin wano denizcilerinin kaptanı olur. Wano kapılarını dış dünyaya Yamato(kun/chan) ile açar.

Geçiş bölümü, araya girmeden bir iki haber duysaydik güzel olurdu.

Wano bayağı sıktı. Ödüller açıklansın, gelişmeleri görelim.

Karakter yaralı değildi. Yamato, herkesten önce vurdu karaktere. Big Mom saldırdığında yaralıydı.
Onu yanlış anlamışım kusura bakma. Evet o tek atmak sayılır. Arcın koşuşturması içinde olur öyle şeyler. Zoro da benzer bir durumda Apoo'ya benzer bir tek atmıştı.

Yav Garp'ı meyvesiz güçlü tasarlayan adam Luffy'i mi tasarlayamayacak? Elini tutan mı var yazarın. Öyle bir ana karakter tercih etseydi Luffy de meyvesiz güçlü olurdu.

Yav Garp'ı meyvesiz güçlü tasarlayan adam Luffy'i mi tasarlayamayacak? Elini tutan mı var yazarın. Öyle bir ana karakter tercih etseydi Luffy de meyvesiz güçlü olurdu.
Olur zaten orası sıkıntı değil. Ama 20 yaşında bu gücünde meyvesiz olması absürt gözükebilirdi.

Ağır sanji fanı olarak soyluyorum...Yamato şu an luffy den sonra , tayfada ki en güçlü kişidir. Zoro ve sanji illaki geçecekler de. Şu an yamato ikisinden de üstte bence ... Luffynin bu araç yaptiklariyle ve de yamatonun tayfaya katılmasıyla, daha önlerinde kim durabilir çok merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık