Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakkını vermiyor değilim. Kılıcıyla gayet güzel blokladı. Saldırı yiyip de düşmedi demek komik sadece.
Sonrasında ayağa kalkmayacak hale geldiğine göre hasar almış demek ki. Kırılmadık kemik kalmamıştı vücudunda ve ona rağmen Kaido'ya karşı Ashura kullanabildi. Saldırıyı direkt yese kalkıp saldırı yapamazdı bence o ayrı.

Sonrasında ayağa kalkmayacak hale geldiğine göre hasar almış demek ki. Kırılmadık kemik kalmamıştı vücudunda ve ona rağmen Kaido'ya karşı Ashura kullanabildi. Saldırıyı direkt yese saldırıyı yapamazdı bence o ayrı.
Hasar almadı demiyorum. Niye çarpıtıyorsunuz ki dediklerimi? Ya kılıçla bloklaması zerre işe yaramadı, Zoro beceriksiz deyin ya da saldırıyı tamamen yemediğini kabul edin, karakterin hakkını verin (bunu sana yönelik söylemiyorum). Ortası yok.

Laf olsun işte Dracule’ciğim… Zoro’nun güç unsuru değil ya kılıçları… o yüzden onları bırakıp saldırması ya da savunması lazım… aslında bir bakıma doğrumsksksksksk
Ben, böyle yapsın diyor diye anladım.
İki numaradaki gibi

Zoro sadece kılıçla mı savunuyor kendini ?
Bundan nasıl kurtuldu o halde ?

Hasar almadı demiyorum. Niye çarpıtıyorsunuz ki dediklerimi? Ya kılıçla bloklaması zerre işe yaramadı, Zoro beceriksiz deyin ya da saldırıyı tamamen yemediğini kabul edin, karakterin hakkını verin (bunu sana yönelik söylemiyorum). Ortası yok.
Saldırıyı tamamen yedi diyemeyiz, zerre işe yaramadı da diyemeyiz gayet iyi iş çıkardı. Konu Zoro olunca biraz ortası olmuyor ya abartılıyor ya küçümseniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık