Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölümü hak eder de daha az canice bir ölüm hak ederdi işte onu diyorum. Kaido 20 30 yıl boyunca her Allahın günü sistematik şekilde insanlara eziyet etmiş. Kutsal Ejderler'den geri kalır yanı yok belki daha kötü bile olabilir. Big Mom da kötüydü ama iyi yanları da vardı.
Big Mom en azından çocuklara karşı daha şefkatli olabiliyor. Kaido'da o da yok.

Ölümü hak eder de daha az canice bir ölüm hak ederdi işte onu diyorum. Kaido 20 30 yıl boyunca her Allahın günü sistematik şekilde insanlara eziyet etmiş. Kutsal Ejderler'den geri kalır yanı yok belki daha kötü bile olabilir. Big Mom da kötüydü ama iyi yanları da vardı.
iyi yanı ? Ruhun karşılığında güvenli bölgede yaşıyorsun hepsi bu lakin doğal olmayan sebepten ömrün kısalıyor. Pek iyi değil gibi mutualizm de değil bu durum...

Kadın sarayına çarkıfelek kurdurmuş, milletin dalağıyla böbreğiyle kumar oynayıp eğleniyor. Arkadaşlarını diri diri yiyen bir oksijen israfından bahsediyoruz. Pastasının şekeri için ada yok ettiriyor yahu. Jarul dede zamanında tehlikeyi anlayıp müdahale edecekti ama kısmet olmadı.

Yahu son vuruşu Bb yapsa ne olacak adamlar kapıştı mı evet lavla gitti mi wb evet ee ? Karasakal yükseldi diye hatta KS attı diye ona mı yazayım skoru. Tamam sen yaz ben yazmıyorum.
Skor yazma değilki olay. Wb'nin ölümünde en çok Sakanın etkisi vardır buna itiraz eden yok. Ama üçüde magmadan öldü diyorsun e ölmedi hacı işte. Adam aşağı düştü eski oğlu ihanet edip, ateş ettiler, kurşuna dizdiler. Üçünün sonu da magmadan olmamış demekki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık