Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mevzu yaptıkları zülum ise sanmıyorum ki bm kaido'dan çok farklı bir durumda olsun, bm'ye değil de dövüş off panel yansıtıldığı için haksızlık bana yapıldı :gamyon:
Oden'e karşı sözünü tutmayıp hs attı ondan haketti. Sözünde durmadı. Bm cani olsa da magmada can vermesi kötü oldu yoksa normal ölse üzülmezdim

Çok canice bir şey ya. Kaido hak ediyor. Yaşattığını yaşamadan ölmedi.

Mom'ı seviyorum. Keşke Kaido gibi yenmek zorunda kaldığımız bir karakter olmasaydı. Oda, çiftleri ölüm şekilleriyle mezarda bile ayırmadı. Mom'a hoş olmadı.
Big Mom da tirandı falan ama Kaido'nun yaptıkları yanında onunkinin esamesi okunmaz. Bu Oda çok tehlikeli adam yarın bir gün Hitler'in hikayesini yazsa, bir bölüm fb çizer herkes Hitler fanı olur.

Çok canice bir şey ya. Kaido hak ediyor. Yaşattığını yaşamadan ölmedi.

Mom'ı seviyorum. Keşke Kaido gibi yenmek zorunda kaldığımız bir karakter olmasaydı. Oda, çiftleri ölüm şekilleriyle mezarda bile ayırmadı. Mom'a hoş olmadı.
Big Mom da tirandı falan ama Kaido'nun yaptıkları yanında onunkinin esamesi okunmaz. Bu Oda çok tehlikeli adam yarın bir gün Hitler'in hikayesini yazsa, bir bölüm fb çizer herkes Hitler fanı olur.
Keşke öyle birşey olsa nerde.Hitler bile kafasına sıktı yalandır desen daha kötü Güney Amerika’ya kaçmış ölene kadar rahat yaşamıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık