Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050: Onur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 45.9%
  • Orta

Kullanılan: 83 25.1%
  • Kötü

Kullanılan: 96 29.0%

• Kullanılan toplam oy
    331
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga herhangi bir amirali yollasan dümdüz eder ya Wano'yu :D bizim tayfa Kid'in tayfa ve Law olmasa hiçbir şeylermiş bildiğin.
Amiral ya da imparator dediğin karakterler kıstas değil ya. Abartı illaki var ama diğer ülkelere kıyasla çok daha güçlü oldukları açık. Kaç ülke neredeyse imparator tayfası çıkarabilecek seviyede? O açıdan bakmak lazım. Oda abartıyor ve söylemlerinin altını tam dolduramıyor tabii, orası ayrı. :flaugh:

Bölüme iyi oyu verdim çok iyi ya da mükemmel seçeneği olsa onu tiklardim
Wano arc i bitiyor ya 16 sayfa nah resmi çizse oda onada iyi verirdim :sapkali:

Amiral ya da imparator dediğin karakterler kıstas değil ya. Abartı illaki var ama diğer ülkelere kıyasla çok daha güçlü oldukları açık. Kaç ülke neredeyse imparator tayfası çıkarabilecek seviyede? O açıdan bakmak lazım. Oda abartıyor ve söylemlerinin altını tam dolduramıyor tabii, orası ayrı. :flaugh:
Ya Akainu Kizaru'ya oraya gitme çok güçlü samuraylar diyordu ondan ötürü de diyorum. Kizaru mesela gitse oraya dümdüz eder tek başına geri gelir. Hani o güçlü samuraylar? Dediğin gibi altını hiç dolduramıyor. Ayrıca Oden ve Kınların imparator tayfası ediceğini düşünmüyorum ben.

Luffy'nin Doflamingoyu alması ile Kaidoyu alması arasında bir fark olmalıydı. En azından Luffy'nin ömrü boyunca taşıyacağı bir şey.
Kaidou adamı kaç defa yendi, yetmedi, öldürdü. Daha ne yapacaktı bu adam? Geriye lava falan gömmesi lazımdı herhal. Adam bildiğin Oda ile kapıştı. Klasik hikaye örgüsüne kurban gitti. Ama şu an Koca Ana ile beraber lav ve patlamanın içinden kalkıp gelseler şaşırmam…

Ya Akainu Kizaru'ya oraya gitme çok güçlü samuraylar diyordu ondan ötürü de diyorum. Kizaru mesela gitse oraya dümdüz eder tek başına geri gelir. Hani o güçlü samuraylar? Dediğin gibi altını hiç dolduramıyor. Ayrıca Oden ve Kınların imparator tayfası ediceğini düşünmüyorum ben.
Wanodaki samurayların kullandıkları ryuo haki sebebiyle olabilir güçlü demesinin sebebi.

Kaido ve Orochi'nin yaptıkları yüzünden yirmi yıldır yeni samuray çıkmamış. Wano'nun değil, sadece Oden'in dokuz tane samurayının gücü neredeyse imparator tayfası.

Neredeyse dedim dikkat edersen. Direkt eder demedim. :flaugh:
Akainu, Wano hakkında tam olarak sağlıklı bir bilgiye sahip değildi sanırım. O yüzden tedbirli davranıyordu. Ancak bu tedbirli davranışa sebep olmaları bile nerden baksan büyük olay. Yine de, beklentiyi tam karşılayamamış oldular, orası doğru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık