Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki de Wano'daki son halini söylüyordur.
Malum mu olmuş adama xD

Kaido yenilir ve sorar
-Sen Joyboy musun?
Garp: Yoo değilim.
K: O zaman beni bırakman lazım yoksa düzen bozulacak.
G: İyi madem git bakalım.
Ortada joyboy diye bir karakter de yok ki, ne bileyim triplere girip mehdi gelirse beni yener demek gibi bir şey. Ulan zaten bilmem kaç defa dövmüşler seni bu neyin kafası.

Arkadaşlarımın aç kalmadığı bir dünya yapacağım, lan gemideki tüm yemekleri yersin, milleti açlıktan öldürürsün. Korsandın sen hani, dünyaya barış getirmeye ne zaman karar verdin.

Kaido niye joyboy hariç kimseye yenilmiyor, ne kadar saçma bir kurgu ya. Luffy seçilmiş yapmak için ne kadar saçmalayabilir daha, seri de kurtarcı istiyorsan da bunu senayoda hissettirmeden yaparsın. Okuyucuya siz anlamazsınız der gibi açık açık karakter ağzından söyletiyor.
Reis farklı manga mı okuyoruz? Luffy'nin bahsettiği yer WANO, :D Kaido 7 defa yenildi.

Malum mu olmuş adama xD

Ortada joyboy diye bir karakter de yok ki, ne bileyim triplere girip mehdi gelirse beni yener demek gibi bir şey. Ulan zaten bilmem kaç defa dövmüşler seni bu neyin kafası.
Bu daha da kötü. Herif kendi kendini kontrol kalemi yaptı. Joyboyu benimle test edin der gibi :( Joyboy gelirse beni yener değil beni yenen Joyboy olura getirmiş lafı, daha da vahim :(

Reis farklı manga mı okuyoruz? Luffy'nin bahsettiği yer WANO, :D Kaido 7 defa yenildi.
Bana daha çok küresel konuşmuş gibi geldi.
Bu daha da kötü. Herif kendi kendini kontrol kalemi yaptı. Joyboyu benimle test edin der gibi :( Joyboy gelirse beni yener değil beni yenen Joyboy olura getirmiş lafı, daha da vahim :(
Ne gerek vardı buna ? Zaten joyboy meyvesini yemiş yani, biz joyboy olduğunu anlayamayacak mıydı da böyle bir teyide ihtiyaç duyuyor :oleyo2:
Sen daha iyi bilirsin ;)
Bilirim tabi :a:

Whitebeard deprem meyvesini alınca mı Whitebeard olabildi acaba? Oden ölüyor intikam almaya gidemiyor. Geçmişte bi bakmışız tayfaya davet edilmesi için Rocks tarafından ayakçılık yapıyor. Noluyor ya bu WB iyi de patates oldu. :D Kaido'dan bu kadar fazla tırstığını bilmiyordum...
Xebec'in amacına ve ideallerine inanmıştır diye düşünüyorum, katılmayı istemesi ve bir de aile olma isteği. Diğerleride o sebeple katılmıştır zaten, yoksa bu kadar agresif ve ters insanı aynı tayfada toplamak imkansız gibi bir şey.

Bunları yazarken Teach tayfası aklıma geldi, benzerlik var. Ama kalibre daha düşük Teach tayfasında, belki piyasaya çıktıklarında çok çok güçlenmiş olacaklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık