Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı fil 2 bölüm sonra geri vitesi koyup farklı konuşmaya başladı.
Meyveden bağımsız Joy Boy olunacağını sanmıyorum bu arada. Meyve 800 yıl boyunca uygun adayı aramış gibi duruyor. Yani her meyveyi yiyen Joy Boy da olamaz. Ne varsa seçilmiş kişide toplanıyor. Kaido'nun bu bölümde söylediği de bir o kadar saçma, eminim şu anda bile onu yenebilecek kişiler çıkar. İlk adayım Teach.
Aslında farklı konuşmuyor, geçmişi yad ediyor sadece. Geçmiş Joy Boy sanki direkt oradaymış gibi kalbim dans ediyor diyor. Farklı bir konuşma değil bilakis teyit etme var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalnız Kaido öyle bir konuşuyor ki WB'nin totosu harbiden yemedi saldırmaya dediğime ben bile inanmaya başladım.
Böyle saçma sapan retconlara yükselmene bayılıyorum xD

Oden'in ne hale getirdiği adam Roger yada WB gitse içinden geçerlerdi. Tamamen kalitesiz yazarlık.

Senin yaşlılara sor belki mükemmel bir beyin fırtınası daha gösterirler bizlere :hhh:
Bu adam bilmem kaç defa yakalanmış, yenilmiş diye tanıtılmadı mı ? Oda iyice kafası güzel manga yazıyor.

Yalnız Kaido öyle bir konuşuyor ki WB'nin totosu harbiden yemedi saldırmaya dediğime ben bile inanmaya başladım.
Bu gerçek zaten neden inanmıyorsun ki? Kolay bir rakip olsa gider icabına bakardı. Geçmişte ayağına kadar gittiği adamla savaşmak istememiş. :ehe:

Aslında farklı konuşmuyor, geçmişi yad ediyor sadece. Geçmiş Joy Boy sanki direkt oradaymış gibi kalbim dans ediyor diyor. Farklı bir konuşma değil bilakis teyit etme var.
Bu panel aynı zamanda Joy Boy'un sadece ünvan olduğunu da kanıtlıyor. İlk söylediğinde sanki direkt reenkarne der gibiydi.

Whitebeard deprem meyvesini alınca mı Whitebeard olabildi acaba? Oden ölüyor intikam almaya gidemiyor. Geçmişte bi bakmışız tayfaya davet edilmesi için Rocks tarafından ayakçılık yapıyor. Noluyor ya bu WB iyi de patates oldu. :D Kaido'dan bu kadar fazla tırstığını bilmiyordum...

Arkadaşlarımın aç kalmadığı bir dünya yapacağım, lan gemideki tüm yemekleri yersin, milleti açlıktan öldürürsün. Korsandın sen hani, dünyaya barış getirmeye ne zaman karar verdin.

Kaido niye joyboy hariç kimseye yenilmiyor, ne kadar saçma bir kurgu ya. Luffy seçilmiş yapmak için ne kadar saçmalayabilir daha, seri de kurtarcı istiyorsan da bunu senayoda hissettirmeden yaparsın. Okuyucuya siz anlamazsınız der gibi açık açık karakter ağzından söyletiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık