Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1048: 20 Yıl

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 67 23.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 22.7%
  • Kötü

Kullanılan: 158 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    291
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ryou kullanabiliyordur diye düşünmüştüm, gerçi kaido kral hakisini açıklayana kadar bizim gözümüzde ikisi arasında bir fark yoktu. Tabi böylesi daha mantıklı ama ryou'nun sadece wano'da bilinmesi kurguya eğreti kaçıyor sanki, Sabo'nun teknikleri de buna bağlanırsa güzel olur
Sabo nun teknikler o zaten...

Ejderha en güçlü canavar/yaratık olarak kabul edilmis zoan anlaminda. Ama bu ejderha zoan olan kisinin op'daki en güçlü olacagi anlamina gelmez demek oluyor. Kaido sittin sene roger ve WB'yi yenemezdi bunu biliyoruz. Daha zamaninda oden'e bile kaybetme durumu olan biri nasıl en güçlü olabilir? Şuan karakterler farklı olsa da simdi de luffy'lere yenildi.

Gerçi bunlarin hepsi geride kaldı. Kaido yenildi. Saglam gücü var ama kk olacak kadar degil.
Gelmiş geçmiş en güçlü anlamında demedim ben zaten. Öyle deseydim haklısın onları yenmesi soru işareti. Ama şuan onlar yok bu nesil içerisinde en güçlü kişi bence Kaido.

Çarpışmadan ziyade şundan bahsediliyor daha çok..
Haa bunu sai falan da çıkarıyordu ama arena da. Kraker vs sinde de çıktı onda h.haki yok. Kısaca b.haki yıldırımı wano tekniğinde vurduğu yer önemli ki o diyelim. Çok sevgili çizer h.haki b.haki üzerinden kullanılıyor, akışkan tekniği şu ya da daha farklı biçimde anlatsa da cımbız yapmasak da nerdeee...

Haa bunu sai falan da çıkarıyordu ama arena da. Kraker vs sinde de çıktı onda h.haki yok. Kısaca b.haki yıldırımı wano tekniğinde vurduğu yer önemli ki o diyelim. Çok sevgili çizer h.haki b.haki üzerinden kullanılıyor, akışkan tekniği şu ya da daha farklı biçimde anlatsa da cımbız yapmasak da nerdeee...
Koca savaşta başka panel yok he. Bu panellerde savaşın ilk kısmından:d
rezil herif.

Yıldırımın yanı sıra block mochi tekniğini kullanırken hakisinin rengi koyulaşıyor (Animede de normalini lacivert bunu siyahla gösterdiler)
Vurduktan sonra da luffy'nin elini şişirip yakıyor luffy üflüyor falan geçirmek için

Dediğin gibi Oda şunları sonradan gördüğümüzde haaa demek böyleymiş diyeceğimiz açıklıkta işlese keşke ama topu topu 2,3 panelden varsayım yapmaya çalışıyoruz ne yazık ki :confused:

Yıldırımın yanı sıra block mochi tekniğini kullanırken hakisinin rengi koyulaşıyor (Animede de normalini lacivert bunu siyahla gösterdiler)
Vurduktan sonra da luffy'nin elini şişirip yakıyor luffy üflüyor falan geçirmek için

Dediğin gibi Oda şunları sonradan gördüğümüzde haaa demek böyleymiş diyeceğimiz açıklıkta işlese keşke ama topu topu 2,3 panelden varsayım yapmaya çalışıyoruz ne yazık ki :confused:
Başından beri b.hakisi üstündü ama. Ne zaman luffy k.haki de ilerledi ki kata saygı duymaya başladı o zaman b.haki de de yakın hale geldi. Tam anlamıyla gelemedi son kare de bile 3-1 kata önde. Şunlara h.haki diyemem wano tekniği hiç değiller zaten. Her zaman yazdığım gibi, her haltı bilen ve 3.hakiye sahip dof+yonkou nun en iyi ürünü ve 3 haki sahibi kata o teknikleri bilmiyor. Wano da ekledi işte ''yonkoularla mücadele'' için. Yapacak bir şey yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık