Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi hiç alışamadım yeni luffye vallahi iğrenç hiç sevmedim. Nika olayına hiç girmeyip lastik uyanışı, sadece zeminin lastik olması, zemine düştüğünde zarar görmeden geri sekmesi falan olsaydı vallahi 10 kat iyi olurdu yeterli olurdu.

Millet bu Toon olayını kabul etti, öyle ya da böyle bir şekilde hazmetti. O yüzden Toon muhabbetleri de azaldı doğal olarak. İnsanlar başka konulara geçtiler. Arkadaş da, insanlar eskisi kadar konuşmuyorlar diye, Toon Force konusunda kendisinin haklı çıktığı yanılgısına düşmüş herhalde. :oops:
Bir şeylerde haklı çıkmaya çalışmıyorum. Gördüğüm, düşündüğüm neyse onu yazıyorum. Zaten buraya gelme amacım bu. Hala OP'tan zevk aldığım için. Yoksa zevk almasam dünyanın en iyi bölümü çıksa bile anlamı yok. Hala OP üzerine bir şeyler yazmayı sevdiğim için yani.

Toon Force olayı azaldı dememin sebebi bunu dile getirenler genellikle forumun bazı eski üyeleri. Ki Luffy sevgileri(!) arşa çıkmış olanlar. Onlara nispeten yazdım. Neyse yine yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdik. Bundan sonra bunları da yazarken dikkat edeceğim.:good: Gerçi bu sefer de forumda bir şeyler yazılmıyor meselesi ortaya çıkıyor. Neyse sağlık olsun.

Oda burayı mı okuyor napıyor.Bu eskiden olsaydı konu şimdi 500 sayfaydı. :D
Luffyciler'de de eski heves kalmadı. Çok savunmuyorlar. Karşılıklı atışma olmuyor.
Zoro fanları bu gerçeğin yıllardır farkında zaten lütfücüler kabullenemiyodu kaido doğrulamış oldu yeni bişey yok yanı. :D
Yine kabullenmezler zaten. Diyecekler ki 👇
Fakat kesme saldırıları Jozu hariç herkesin zaafı. Yani Zoro ne kadar etkilenirse Luffu de o kadar etkileniyor.
Öyle olsa belirtilme ihtiyacı duyulmazdı. Hem o nasıl bir zaafmış ki Nika bile giderememiş bu zaafı.

Nika capon kültüründen de değil. G4 de öyleydi uyanışta başka oluyor :D
Biliyorum biliyorum hani ne farkı var demek istedim beklediğimiz bu olmamalıydı.
1. Luffy ölüyor.
2. Kalbi davul gibi attığı icin enerjisi ve hakisi fulleniyor.
3. Enerjisi ve hakisi bitiyor, teknikten çıkıyor, suratı ihtiyara dönüyor.
4. Hadi kalbim güm güm diyor ve enerjisi ve hakisi tekrar fulleniyor.

Nerden tutsan elinde kalıyor. Enerji ve haki nasıl ve neden fullendi, fullendiyse nasıl tükendi, tükendiyse geri nasıl fullendi. Eskiden 10 dk baygın yatıyordu hadi diyorduk, şimdi saçmasapan tekniğe girip çıkıyor. Iyice çekilmez bir hale geldi. :)
Hody gibi haplanma etkisi oluyor bence bu meyvede arada yaşlı hale geçiyor falan zaten hap olmadan bu kafa mümkün değil. :D Tabii karşılığında enerji bitene kadar sınırsız güç veriyor.Bunun acısı luffyden kat kat çıkar eskisi de öyle ölmüştür.

Bir şeylerde haklı çıkmaya çalışmıyorum. Gördüğüm, düşündüğüm neyse onu yazıyorum. Zaten buraya gelme amacım bu. Hala OP'tan zevk aldığım için. Yoksa zevk almasam dünyanın en iyi bölümü çıksa bile anlamı yok. Hala OP üzerine bir şeyler yazmayı sevdiğim için yani.

Toon Force olayı azaldı dememin sebebi bunu dile getirenler genellikle forumun bazı eski üyeleri. Ki Luffy sevgileri(!) arşa çıkmış olanlar. Onlara nispeten yazdım. Neyse yine yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdik. Bundan sonra bunları da yazarken dikkat edeceğim.:good: Gerçi bu sefer de forumda bir şeyler yazılmıyor meselesi ortaya çıkıyor. Neyse sağlık olsun.
Toon Force muhabbetinin, eski ya da yeni üyelerle alakası yok. Luffy'yi sevip sevmemekle de ilgisi yok. Hatta Korsanfan'la da bir alakası yok. Tüm dünyanın konuştuğu, kimisinin beğendiği, kimisinin de şikayetçi olduğu, dalga geçtiği bir konu.
Gerisi de zevk meselesi. İsteyen bu One Piece'i de beğenir. Beni alakadar etmez.

Kendimizi sürekli tekrarlamaya gerek var mı ki? Nika ya da toon demek için. Bunu diyenlerin hepsi zaten yine öyle düşünüyor. Luffy'nin bi önceki haline birde uyanışlı haline bakıyorum. İnstada dolu resim çıkıyor karşıma. Yok yani Luffy değil o. Nika halini gözüm görmek istemiyor. Aynı Luffy'i arıyorum. Toon ve Nika'da bundan sonra alakalı yapılacak tartışmalarda konuşulur.

Bölüm gayet güzeldi. Luffy'nin inanılmaz bir acı çektiğini Oda çok güzel yansıtmış çizimlerle, hasar almıyor falan değil, ayı gibi hasar yiyor. Kaido kesinlikle ezilmiyor bu dövüşte. Roger'a atıf yapması da güzeldi. Luffy sondaki dev yumrukla Onigashima'yı mı yok etmeye çalışıyor anlamadım, Momo'ya bir iş yükleyecek orada.

Bölümdeki kaotik atmosferi de beğendim. Sevmediğim iki şey var; Momo kılçıksızının hala bebe gibi ağlaması. Lafa gelince Oden'in oğluyum, şöyle önemliyim böyle önemliyim diyor. Karakter şu anda çocuk olmakla yetişkin olmak arasında bir çizgiye saplanıp kalmış durumda ki aslında bu da güzel işlenmiş. Yine de fazla uzadı artık. İkincisi Orochi'nin yaşıyor olması. Bu Orochi omurgasızının hala yaşıyor olmasını iyi bir yere bağlamazsa söveceğim artık. Vivi gelip kurukafanın üzerinde yamate kudasai diye bağırsın de bitsin artık şu arc. Artık asıl hikayeye dönmek istiyorum.

Ps: toon force ile ilgili yorum yapmak istemiyorum. Yazar böyle troll şeyler çizmeyi seviyor. Ben de kabullenerek okuyorum. Benim için hikaye önemli

1. Luffy ölüyor.
2. Kalbi davul gibi attığı icin enerjisi ve hakisi fulleniyor.
3. Enerjisi ve hakisi bitiyor, teknikten çıkıyor, suratı ihtiyara dönüyor.
4. Hadi kalbim güm güm diyor ve enerjisi ve hakisi tekrar fulleniyor.

Nerden tutsan elinde kalıyor. Enerji ve haki nasıl ve neden fullendi, fullendiyse nasıl tükendi, tükendiyse geri nasıl fullendi. Eskiden 10 dk baygın yatıyordu hadi diyorduk, şimdi saçmasapan tekniğe girip çıkıyor. Iyice çekilmez bir hale geldi. :)
E tanrı işte sağı solu belli değil :D Bu yazdığım cidden çıkacak ha o 4 tanrıyı göreceğiz bir tanesi başımıza bela oldu nika diye. Buddha ile 5 yapıyor onu da emeklilik ayağına göstermeyecek işte neden retconladı seriyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık